Układanie parkietu w Warszawie – postaw na jakość i doświadczenie

Układanie parkietu w Warszawie – postaw na jakość i doświadczenie

Piękna podłoga to sekret udanej aranżacji wnętrza. Planujesz remont domu lub wykończenie lokalu? W każdy przypadku ważna jest precyzja i dobór odpowiedniego podłoża do potrzeb pomieszczenia. Decydując się na usługi firmy Vip Parkiet zyskujesz gwarancję najwyższej jakości. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać.

27 lat doświadczenia

Jesteśmy obecni w branży podłóg już od 27 lat. Tak długi staż na rynku sprawia, że poznaliśmy większość dostępnych technologii oraz wiemy, jak każda z nich z biegiem czasu się zmieniała. Znając mocne i słabe strony produktów danego producenta, możemy pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania dla każdego klienta. 27 lat działania to także dowód na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów. Świadczą o tym liczny. W naszym portfolio znajduje się:

  • 1 401 570 m²;
  • 7250 domów;
  • 16 916 apartamentów.

Znajdujemy się w trzech lokalizacjach na terenie Warszawy. Są to: Salon podłóg na Łomiankach, Salon Warszawa/Bartycka i Salon Warszawa/Home Concept. Potrzebujesz układania parkietu w Warszawie? Odwiedź Nas i porozmawiaj z fachowym sprzedawcą.

Układania parkietu Warszawa – kompleksowe usługi i doradztwo

Wśród świadczonych przez nas usług znajduje się montaż podłóg laminowanych i winylowych, montaż podłóg drewnianych, montaż tarasów i montaż listew przypodłogowych. Dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Warszawy cieszy się także usługa układania parkietu, który jest jednym z najbardziej wymagających typów podłogi. Współpraca z nami obejmuje kompleksową usługę od doradztwa po montaż, która realizowana jest w 6 krokach. Są to:

  • Wybór podłogi – podczas wizyty w naszym salonie lub rozmowy telefonicznej, doradca prezentuje i wycenia podłogi dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Usługa jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje do podpisania umowy.
  • Podpisanie umowy – stanowi potwierdzenie rozpoczęcia współpracy i gwarancję realizacji zamówienia dla obu stron. Podpisanie umowy umożliwia zastosowanie niższej stawki vatowskiej w przypadku złożenia zamówienia wraz z montażem.
  • Produkcja – współpracujemy tylko z najlepszymi producentami podłóg. Przed montażem najwyższej jakości surowce zostaną poddane obróbce, aby stworzyć podłogę idealną do Twoich potrzeb.
  • Transport – posiadamy własną flotę samochodów transportowych, które mogą zrealizować dostawę do każdego miejsca w Europie.
  • Pomiar techniczny – przed montażem podłogi technik z 15-letnim doświadczeniem dokona precyzyjnego pomiaru podłoża.
  • Montaż – układaniem podłogi zajmują się profesjonalne ekipy parkieciarskie, dzięki czemu klient zyskuje pewność realizacji na najwyższym poziomie.

Układanie parkietu i montaż podłóg drewnianych

Montaż podłóg drewnianych należy do jednych z trudniejszych wyzwań remontowo-budowlanych. Układanie parkietu stawia przed ekipą montażową jeszcze większe wyzwania i wymaga najwyższej precyzji. Układanie parkietu w Warszawie to także świadomi i wymagający klienci, którzy oczekują jakości i efektu. Kluczowym aspektem jest dobór surowca oraz odpowiednie przygotowanie podłoża, poprzedzone technicznymi testami. Ostatnim etapem jest montaż parkietu przez najlepszych fachowców. Decydując się na układanie parkietu z VIP Parkiet, zyskujesz w pakiecie wysokiej jakości drewno, komponenty, doradztwo techniczne i profesjonalny montaż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane