Opinie

Wybrane referencje naszych Klientów

Dla Vip Parkiet
z podziękowaniem

Natalia Kukulska
Vip Parkiet
Wiesz po czym chodzisz!

Martyna Wojciechowska
Vip Parkiet
Dziękuję za obsługę w wyścigowym tempie 🙂

Polecam,
Bartłomiej Marszałek
Polecam podłogi
z VIP Parkiet

Ilona Łepkowska
Dla Vip Parkiet

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk
Dla VIP Parkiet
Podziękowania za super podłogę z charakterem.

Antoni Smykiewicz
Vip Parkiet jest super!

Stanisław Sojka
Dla VIP PARKIETU z podziękowaniem za podłogę.

Paweł Domagała
Specjalnie dla VIP PARKIET,

Paweł Jasionowski, MASTERS
VIP Parkiet jest super!

Anna Wendzikowska
Dzięki Wam każdy może poczuć się jak VIP. Dziękuję bardzo

Małgosia Socha
Podziękowania dla firmy VIP PARKIET Sp. z o.o. za dostawę wyjątkowych podłóg do nowo otwartych salonów New Balance składa

Zarząd New Balance Polska
Cudną podłogę mam 🙂 Merci dla VIP Parkiet,

Agnieszka Rylik
Z podziękowaniami dla firmy VIP Parkiet,

Agnieszka Rylik
Z podziękowaniem dla VIP PARKIETU.

Zuzanna Grabowska
Jestem bardzo zadowolony z usług, oferowanych materiałów oraz fachowej i bardzo kompetentnej obsługi klienta w firmie VIP Parkiet. Polecane produkty spełniły moje oczekiwania. Czas realizacji zamówienia i montażu parkietu nastąpił sprawnie i szybko. Polecam,

Kamil Nosel
Odtwórz wideo

Drodzy Państwo,
Jestem już po montażu wykonanym przez Państwa firmę.

Mimo załatanego przedświątecznego jak i „przed-przeprowadzkowego” okresu uznałem, że powinienem do Państwa napisać.

Otóż chciałem Państwu bardzo podziękować. Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem a do tego zwyczajnie bardzo miłym jak u Państwa. I nie mówię tu o jednostkowych przypadkach bo sami Państwo wiecie ile osób jest zaangażowanych w finalnie położoną podłogę u klienta.

Zaczynając od pierwszego zamówienia u Pani Agnieszki, gdzie dobieraliśmy podłogę u Państwa informując tylko w której restauracji w Warszawie ona została położona. Efekt jest dokładnie taki jak chcieliśmy, dzięki pełnemu zaangażowaniu Pani Agnieszki.

Przy domówieniu podłogi ogromną pomoc zaoferowała Pani Kamila wykazując się ogromną cierpliwością do mnie i do żony, gdzie dobieraliśmy parkiet do już kupionej podłogi i brak naszego zdecydowania oraz dosyłanie kolejnych wycen mógł doprowadzić do szału, a tak się nie stało.

Wszystkie osoby, włącznie z Panem, który dopasowywał ze mną telefonicznie kolor listwy przypodłogowej były nad wyraz miłe.

Na koniec zostawiłem sobie dwóch Panów od montażu. Przepraszam, nie pamiętam imion, ale ułożenie podłogi oraz listew to majstersztyk. Powiem tak, Panowie przyszli i wyszli bezszelestnie zostawiając przepiękną podłogę. Życzliwie, schludnie, bezproblemowo. Włącznie z pracą w sobotę od nawet nie bladego świtu bo było ciemno. Rewelacja!!

Nie wiem jaki jest HR-owy klucz zatrudniania u Państwa osób, ale tak trzymać. Serdecznie dziękuję za pomoc i za Państwa usługi.

Z tego miejsca życzę wszystkim Wesołych Świąt. Prośba o przekazanie tego maila do odpowiednich osób.

Pozdrawiamy,
Piotr i Karolina Wasik

Podziękowanie.
Szanowni Państwo miałam przyjemność skorzystać z zakupu w Salonie Waszej Firmy na ul. Bartyckiej, paw. 207, parkietu wraz z usługą montażu do swojego nowego mieszkania. Pomimo, że oglądałam podłogi w kilkudziesięciu salonach, tu obsługa potrafiła mnie przekonać do zakupu. Miłe i fachowe podejście do klienta jest sukcesem sprzedaży i zakupu, co było w moim przypadku (…)

Wdzięczna klientka – Janina Smoderek

Witam Państwa,

piszę do Państwa, żeby się podzielić swoją opinią na temat mojej współpracy z Państwa firmą. Zwykle klienci zadają sobie trud kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, kiedy chcą złożyć skargę, ale ja w sprawie zgoła odwrotnej. Otóż chciałam Państwu bardzo podziękować za obsługę i realizację naszego zamówienia. Współpraca z Państwem byłą dla mnie/dla nas przyjemnością! Na każdym etapie współpracy z Państwem – począwszy od pierwszego kontaktu w salonie w Łomiankach, poprzez kontakt z panami, którzy podłogę przywieźli, panem, który robił pomiar i wreszcie wykonawcą, doświadczyłam pełnego profesjonalizmu, zaangażowania i prawdziwej, ludzkiej serdeczności. Zawodowo zajmuję się współpracą z różnymi firmami i wiele razy obserwowałam, jak dobra marka upada tylko dlatego, że pracownicy „na froncie” mają inne standardy, niż chcieliby szefowie. U Państwa każdy pracownik, z którym miałam kontakt jest prawdziwym ambasadorem marki! Z całego serca gratuluję takiego poziomu obsługi klienta! Mają Państwo we mnie w pełni usatysfakcjonowaną klientkę, która z pełnym przekonaniem będzie polecać Państwa usługi.
Serdecznie pozdrawiam!

Dorota Piekarczyk (do moich zachwytów i podziękowań dołącza również mąż – Michał Majewski, który firmował swoim nazwiskiem zamówienie

Firma Vip Parkiet dała mi możliwość wyboru idealnej dla mnie podłogi oraz dokonała profesjonalnego montażu w moim domu.

Jako, że z zawodu jestem trenerem osobistym bardzo istotne są dla mnie: zaangażowanie, dokładność i ciężka praca. Wszystkimi tymi cechami wyróżnił się parkieciarz, Pan Ernest Stanicki, którego miałem przyjemność poznać osobiście i obserwować w trakcie pracy. Zarówno początkowa faza, czyli doradztwo, późniejsza obsługa biurowa oraz (co najważniejsze) efekt końcowy wprawiły mnie w zadowolenie, dlatego wszystkim poszukującym nowej podłogi gorąco polecam firmę Vip Parkiet sp. z o.o.

Henryk Olszewski

Jako klient chciałbym serdecznie podziękować firmie Vip Parkiet Sp. z o.o. za wzorową współpracę praktycznie w każdym momencie realizacji mojego zamówienia. W szczególności polecam profesjonalną obsługę doradców handlowych z salonu na Bartyckiej oraz fachowy i sprawny montaż podłogi. Zwracam uwagę na bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy, terminowość, dyspozycyjność oraz co najważniejsze świetną jakość i wygląd parkietu. Szczerze polecam wybór Firmy Vip Parkiet dla klientów oczekujących profesjonalizmu.

Marek Grams

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „WRÓBELEK ELEMELEK” S.C.

Uważam że Pan Mariusz jest pracownikiem wybitnym. Pracuje z pasją, cieszy się z tego, co robi i ze swojej pracy. Widać po nim ogromne poczucie pewności siebie, które absolutnie odzwierciedla faktyczne kompetencje. Pracuje szybko, skutecznie, bardzo sprawnie, dokładnie cicho. Jest bardzo słowny. Robi dokładnie to co zapowiedział. Podczas obserwacji Pana Mariusza podczas wykonywania pracy, odnosi się wrażenie, że ta praca w ogóle go nie męczy. Po 12 godzinach pracy widać w Panu Mariuszu tę samą świeżość co na początku dnia. Zleceniodawca czuje się przy Panu Mariuszu całkiem bezpiecznie. To pracowity, utalentowany w swoim zawodzie człowiek, który bardzo lubi, to co robi i wykonuje swoją pracę doskonale. Pana Mariusza można nazwać mistrzem układania parkietu. Życzę Firmie i Panu Mariuszowi wszystkiego dobrego. Właśnie przyszło mi do głowy, że klientom też czegoś życzę. Mianowicie życzę klientom, aby szczęśliwie podjęli dla siebie decyzję o wejściu we współpracy z Vip Parkiet i mogli poznać przy pracy Pana Mariusza. Ja miałam to szczęście i parkietem będę się cieszyć długo, a wspomnienie niezwykłej lekkości przy układaniu mojego parkietu zachowam na zawsze.

Dziękuję i wszystkiego dobrego

Irena Nguyen Van

Gorąco polecam firmę Vip Parkiet. Firma profesjonalna i solidna. Fachowa opieka nad Klientem od momentu zakupu, po realizację i usługi posprzedażowe.

Katarzyna Świderska

Centrum Handlowe KLIF,

Salon Kosmetyczny MANI PEDI SPA

Dziękuję firmie Vip Parkiet Sp. z o.o. za sprawną i fachową współpracę przy realizacji montażu podłogi w Salonie Mani Pedi SPA w C.H. Klif. W szczególności polecam fachowy i sprawny montaż w godzinach nocnych oraz co najważniejsze świetną jakość i wygląd parkietu. Całość została zrealizowana wiernie wobec projektu, wszelkie szczegóły zostały dobrze pomyślane. Szczerze polecam wybór Firmy Vip Parkiet dla klientów oczekujących profesjonalizmu.

Monika Staniszewska

Wszystkie zlecone prace w zakresie dostaw oraz usług montażu zostały wykonane z zachowaniem należytej staranności i wymagań technologicznych oraz z uwzględnieniem życzeń i sugestii zleceniodawcy, jak również z zachowaniem umówionych terminów.[…]

Z wykonanych prac jestem zadowolony, mogę polecić wykonawcę VIP PARKIET innym zainteresowanym.

Arkadiusz Buczkowski

Firma wykazała się wysokim profesjonalizmem i elastycznością w zakresie terminu prac.

Pracownicy montujący parkiet wykazali się życzliwością i wyrozumiałością, służyli cennymi radami i odpowiadali na wszystkie pytania związane z montowanym parkietem.

Prace wykonywane były starannie i dokładnie czyniąc je godnymi polecenia, dlatego szczerze polecam usługi firmy VIP Parkiet.

Karol Strzeliński

Jako właściciel firmy URB Więckowski chciałbym bardzo podziękować Pani Annie Stanickiej za cały okres współpracy, w którym reprezentowała firmę VIP PARKIET Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 69.

Firma VIP PARKIET jest czołowym wykonawcą robót parkieciarskich ściśle współpracujących z firmą URB Więckowski w systemie Generalnego Wykonawstwa.[…] Powyższe elementy sprawiają, że współpraca z firmą VIP PARKIET układa się pomyślnie. Firma VIP PARKIET to wykonawca godny polecenia.

URB Paweł Więckowski

Firma wykonała zlecenie zgodnie z umową, w terminie z zachowaniem wysokiej jakości prac oraz z zaleceniami architekta.

Wykonawców cechuje profesjonalizm, dokładność oraz sprawność. Po wykonanej pracy, pozostawili po sobie ład i porządek w miejscu wykonanej usługi.

Paweł Kłopotowski

Polecam firmę Vip Parkiet, za miłą i fachową obsługę. Panie w punkcie na Al. Jerozolimskich służą fachową i miłą obsługą. Dzięki ich wsparciu wybraliśmy podłogę najbardziej nam odpowiadającą pod względem praktycznym i wizualnym.

Z podziękowaniami

Małgorzata Olejarz

Dziękujemy za kompleksową współpracę, pełen profesjonalizm i terminowość. Szczególne wyrazy uznania należą się Pani Agacie Siekierko, która pomogła w doborze parkietu, służyła fachową poradą i sprawnie pilotowała proces zamówienia aż do finalizacji usługi.

Z pewnością będziemy polecać osobom zainteresowanym tematem zarówno samą firmę VIP PARKIET jak i miłą współpracę z Panią Agatą.

Gratulujemy!

Klaudia i Łukasz Wałczańscy

Firma wykazała się wysokim profesjonalizmem, fachowością, terminowością. Wspaniała obsługa w sklepie i przemiły kontakt z panami parkieciarzami. Polecam serdecznie!

Marlena Wietrzyńska

Firma VIP PARKIET wykonała w całym budynku podłogę z warstwowych desek dębowych. Dostawa materiału oraz montaż podłogi zostały wykonane terminowo oraz profesjonalnie.

W szczególności słowa uznania dla Panów Ernesta Stanickiego i Janusza Cichockiego za bardzo staranne wykonanie montażu podłogi. Panowie byli dokładni, uprzejmi i potrafili samodzielnie rozwiązać problemy. Firma jest godna polecenia.

Izabela Fąfara

1. Szczególnie jesteśmy zadowoleni z pracowników firmy VIP PARKIET p. Ernesta Stanickiego oraz p. Janusza Cichockiego, gdyż wykazali się starannością i dokładnością w wykonywaniu prac. Panowie łatwo nawiązują kontakt z klientem oraz słuchają klienta (dobra współpraca). Są fachowcami z doświadczeniem, godnymi polecenia.
2. Prace wykonane były bardzo sprawnie i terminowo z zachowaniem obowiązującego procesu technologicznego.
3. Firmę cechuje terminowość i dotrzymywanie warunków umowy. W obiekcie panował zawsze porządek i ład.
4. Wysokiej jakości maszyny, którymi dysponuje firma pozwalają na uzyskanie dobrej jakości usług.
5. Z pracy tej firmy jesteśmy zadowoleni. Firma ta liczy się z klientem i dokłada wszelkich starań aby klient był w pełni usatysfakcjonowany.
6. Jako osoba bardzo wymagająca wystawiam zarówno firmie jak i jej pracownikom (wykonawcom) ocenę celującą. Dziękuję Pani Małgorzacie Sado za bardzo dobrą współpracę.

Renata Runkiewicz

Firma VIP PARKIET jest czołowym wykonawcą robót parkieciarskich ściśle współpracujących z firmą URB Więckowski w systemie Generalnego Wykonawstwa. Wynikiem tej współpracy są liczne wspólnie zrealizowane projekty budynków biurowych między innymi: Budynek biurowy Nowy Dom Jabłkowskich przy ul. Chmielnej 19 w Warszawie.

Pracownicy firmy VIP PARKIET wykazali się dużą fachowością i wiedzą techniczną. Roboty prowadzone były sprawnie i zgodnie z harmonogramem, przez co nie kolidowały z innymi pracami budowlanymi. Na pochwałę zasługuje nadzór techniczny firmy. Wykazuje się on szczególną wiedzą praktyczną, techniczną oraz zdolnościami organizacyjnymi.

Powyższe elementy sprawiają, że współpraca z firmą VIP PARKIET układa się pomyślnie. Firma VIP PARKIET to wykonawca godny polecenia.

URB Paweł Więckowski

Ekipa wykonawcza firmy Vip Parkiet (pan Artur Zdun) wykazała się bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Terminowo rozpoczęte prace, fachowe doradztwo, wiedza na temat wykonywanych prac oraz opracowywanych materiałów to tylko niektóre z zalet, których doświadczyłam podczas współpracy z firmą Vip Parkiet.

Warunki umowy zostały dotrzymane w 100%. Z czystym sumieniem polecam zarówno firmę Vip Parkiet oraz ekipę Pana Artura Zduna.

Magdalena Czechowska

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi w salonie. Bardzo cierpliwa i fachowa pomoc przy wyborze podłogi spowodowała, że mogę śmiało powiedzieć o obsłudze SUPER PROFESJONALNIE FACHOWA. Kolejne etapy prac oraz świetna komunikacja spowodowała, że czułam się wyjątkowo dobrze jako klient.

Położenie podłogi na wysokim poziomie, każda sugestia z mojej strony była realizowana z uśmiechem na ustach. Duże zaangażowanie na każdym poziomie obsługi.

Wyboru podłogi dokonywałam na ul. Bartyckiej i w salonie w Łomiankach.

Z uwagi na bardzo pozytywne nastawienie Pani Agnieszki Widłak zdecydowałam się na zamówienie w salonie w Łomiankach. Organizacja była zgodna z wcześniejszymi ustaleniami i towar dostarczono w terminie. Szczególnie zależało mi na dokładnej i cierpliwej ekipie wykonawczej i taka właśnie zjawiła się na montaż.

Panowie Artur i Leszek to bardzo uprzejmi ludzie. Pytali o moje uwagi i stosowali się do nich.

Podłoga została wykonana z dużą starannością. Po wykonaniu Panowie uprzątnęli wszystkie pozostałości i pozostawili mieszkanie w należytym porządku.

Prace zostały wykonane bardzo sprawnie i starannie.

Polecam przedstawicieli Vip Parkiet do współpracy innym inwestorom.

Halina Śliżewska

Bardzo wysoko odbieram jakość wykonanej pracy ułożenia paneli podłogowych. Wyżej wymienieni wykazali się profesjonalizmem, zaangażowaniem i dużą precyzją.

Gorąco polecam ‘tą ekipę’ wszystkim, którym zależy na jakości i precyzji oraz ładnie ułożonej podłodze.

Bardzo dziękuję i polecam!

Marcin Weiland

Świetna obsługa, od zamówienia, aż po wykończenie. Profesjonalne doradztwo oparte nie tylko o wybór koloru, rodzaju czy producenta, ale także typ wykończenia deski. Przybliżenie charakterystyki każdego rodzaju podłogi, oraz pokazanie nam w różnych światłach - pomogło zdecydować, która będzie najbardziej spełniała nasze oczekiwania. Ponadto panowie parkieciarze przeprowadzili prace czysto, szybko i dokładnie. Świetna jakość, znakomita obsługa, a przede wszystkim piękna podłoga!!!
Agata Tkaczyk
Firma VIP Parkiet została nam polecona przez użytkowników ich podłogi z ponad 10-letnim stażem. Zakupu dokonaliśmy w salonie przy ul. Bartyckiej i wszystko odbyło się na najwyższym poziomie - od momentu zakupu, przez późniejszy kontakt, po montaż (terminowy i precyzyjny). A podłoga jest jeszcze piękniejsza niż w salonie 🙂 Polecam 👌🏼
Joanna Szosziaszwili
Zdecydowanie polecam, podłoga piękna, dąb-olejowany. Szczególnie polecam Vip Parkiet w Łomiankach i obsługę Pani Ani. Montaż bezproblemowy, zgodny z oczekiwaniami, bardzo dobry kontakt z ekipą montującą.
Ola Kot
Parkiety i podłogi drewniane