Panele winylowe Nomad Flo – do jakich wnętrz pasują?

Panele winylowe Nomad Flo – do jakich wnętrz pasują?

Panele winylowe cieszą się coraz większą popularnością. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych i obiektach komercyjnych, łącząc trwałość z doskonałymi parametrami izolacyjnymi oraz dopracowanym designem. Wśród wielu propozycji na rynku na szczególną uwagę zasługują panele winylowe Nomad Flo. Co je wyróżnia i w jakich wnętrzach się sprawdzą?

Wodoodporne panele do kuchni i łazienki

Panele winylowe Nomad Flo są w pełni odporne na działanie wilgoci. Z tego powodu świetnie nadają się do montażu w kuchni lub w łazience oraz w obiektach użyteczności publicznej, w których wilgoć i woda wnoszone są na podeszwach butów, odwiedzających je ludzi. Odporność na wodę sprawia, że panele winylowe Nomad Flo otwierają zupełnie nowe możliwości aranżacyjne. Wybierając takie podłoże, możesz uzyskać efekt jednolitej podłogi w takich wnętrzach jak salon, kuchnia i przedpokój lub spełnić marzenie o parkiecie w stylizowanej łazience. Ograniczenie w montażu dotyczy jedynie powierzchni, które są narażone na bezpośrednie zalanie dużą ilością wody. Przykładem może być basen, podłoga prysznica lub sauna.

Komfort użytkowania w sypialni i salonie

Panele winylowe Nomad Flo posiadają doskonałe parametry akustyczne. Ich rdzeń został wzbogacony o zintegrowany podkład akustyczny, który skutecznie tłumi odgłos kroków, co ma szczególne znaczenie w przypadku wnętrz, w których się relaksujesz. Ta cecha sprawdzi się także w przypadku domów jednorodzinnych i piętrowych mieszkań, w których pomieszczenia sypialne znajdują się często na górze. Wygłuszająca warstwa panelu sprawia, że zapewnia on wrażenie miękkości i jest przyjemny w kontakcie ze stopą. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy lubią chodzić boso.

Łatwe w utrzymaniu czystości – do przedpokoju i korytarza

W każdym domu są pomieszczenia, które stawiają większe wymagania pod względem utrzymania czystości. Klasycznym przykładem jest przedpokój, do którego łatwo wnieść wodę i brud z zewnątrz. W takich pomieszczeniach warto postawić na podłogę, która będzie z jednej strony odporna, z drugiej łatwa do utrzymania w czystości. Obie te cechy łączą panele winylowe Nomad Flo, które posiadają grubą warstwę wierzchnią z winylu oraz są idealnie gładkie. Powierzchnia nie wymaga dodatkowych zabiegów konserwacyjnych i jest odporna na działanie wilgoci. Wystarczy podstawowa dbałość o czystość, aby cieszyć się pięknym wyglądem podłogi przez wiele lat.

Trwałe panele do powierzchni komercyjnych

Panele winylowe Nomad Flo wyróżniają się wyjątkowo grubą warstwą wierzchnią. Powierzchnia winylu wynosi aż 0,55 mm, co odróżnia je na tle konkurencji i sprawia, że podłoga jest odporna na zużycie nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Panele winylowe Nomad Flo można tym samym instalować w budynkach użyteczności publicznej, pomieszczeniach komercyjnych jak sklepy i powierzchnie ekspozycyjne oraz w restauracjach. Okres gwarancji producenta dla paneli zamontowanych w takich miejscach wynosi 10 lat. W przypadku pomieszczeń mieszkalnych jest to 25 lat gwarancji.

Bogaty wybór wzorów – do każdego stylu wnętrza

Producent paneli winylowych Nomad Flo ma świadomość, że w przypadku podłogi parametry użytkowe to nie wszystko. Równie ważny jest wygląd i styl. W końcu podłoga to jeden z najważniejszych elementów aranżacji każdego wnętrza. W ofercie można więc znaleźć panele o wyglądzie eleganckiej jodełki, które świetnie prezentują się w klasycznym salonie lub jadalni, stylowe deski w stylu skandynawskim oraz inspirowaną kamieniem i betonem podłogę w stylu industrialnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane