Blog

Kasetony podłogowe drewniane
Blog

Kasetony podłogowe drewniane

Moda na podłogi pałacowe wkracza dużymi krokami do Polski. Dębowe kasetony drewniane są eleganckim i ekskluzywnym produktem, który podkreśla oryginalny charakter wnętrza.

Więcej »
Blog

Nowe dekory biopodłóg PURLINE wineo 1000

Wiosna sprzyja metamorfozom – również we wnętrzach. Szybką i efektowną zmianę można uzyskać sięgając po biopodłogi z kolekcji wineo 1000. To ekologiczna i zdrowa alternatywa dla paneli winylowych oraz płytek i wykładzin dywanowych. Tej wiosny kolekcja wineo 1000 została wzbogacona o nowe, oryginalne dekory oraz strukturę NatureSurface.

Więcej »
Blog

Jaką podłogę wybrać do wnętrza w stylu Japandi?

Podłoga jako podstawa każdego wnętrza jest kluczowa do osiągnięcia efektu na którym nam zależy. Jest ważna nie tylko ze względu na powierzchnie jaką zajmuje optycznie, ale również ze względu na relatywnie wysoki udział w koszcie wykończenia wnętrza, a także przez to że jest elementem stałym. W tym artykule doradzimy jaką deskę, wybrać jeżeli decydujemy się na wnętrze w stylu Japandi.

Więcej »
Chevron – sypialnia
Blog

Panele winylowe – warto?

Łatwy montaż, odporność na uszkodzenia, ciekawa kolorystka i świetna imitacja produktów naturalnych jak kamień czy drewno, praktyczność gresu a ciepłota i charakter drewna to główne zalety paneli winylowych.

Więcej »
Blog

Panele podłogowe z V-fugą

Przy wyborze paneli podłogowych najczęściej decydujemy się na nowoczesne produkty przypominające naturalne drewno. Dlaczego? Bo panele imitujące deski mają charakterystyczny rysunek słojów, kolor, a nawet strukturę. Niektórzy producenci postanowili zadbać o jeszcze jeden istotny szczegół, który sprawia, że trudno odróżnić je od drewnianych powierzchni.

Więcej »
Blog

Biopodłoga PURLINE, czyli podłoga ekologiczna pełna zalet

Wybierając materiały wykończeniowe do firmy lub domu, stawiamy na produkty przyjazne naturze. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że ekologiczne rozwiązania we wnętrzach mieszkań, biur sklepów czy placówek oświatowych są trwalsze oraz bezpieczniejsze od innych. Doskonałym tego przykładem są wytwarzane na bazie ecuranu pokrycia podłogowe.

Więcej »
Parkiety i podłogi drewniane