Panele winylowe Nomad Flo – korzyści i zastosowanie

Panele winylowe Nomad Flo – korzyści i zastosowanie

Panele winylowe Nomad Flo to nowoczesna propozycja podłogi do domu oraz obiektu użyteczności publicznej. Panele zostały wyposażone w sztywnym rdzeń kompozytowy ze zintegrowanym podkładem akustycznym. Jakie są największe zalety paneli tej marki i gdzie znajdą zastosowanie? Oto najważniejsze informacje!

Panele winylowe to rozwiązanie, które szturmem podbija rynek podłogowy. Wśród wielu producentów na szczególną uwagę zasługują panele winylowe Nomad Flo. Produkt wyróżnia się ze względu na trwałość oraz dodatkowe podłoże akustyczne. Przedstawiamy najważniejsze korzyści i pomysły na zastosowanie!

Odporne na wodę – do łazienki i kuchni

Panele winylowe Nomad Flo są w 100% odporne na działanie wilgoci. Oznacza to, że bez obaw mogą być montowane również w takich pomieszczeniach jak łazienka czy kuchnia. To ogromna zaleta dla osób, które marzą o drewnianej podłodze w łazience lub jednolitej podłodze między salonem i kuchnią lub przedpokojem. Ograniczenia w montażu dotyczą jedynie miejsc narażonych na zalanie wodą, takich jak basen, sauna czy strefa pryszniców.

Komfort użytkowania – do salonu i sypialni

Idealnie gładka i wytrzymała powierzchnia paneli sprawia, że podłoga nie wymaga specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych. Wystarczy podstawowa dbałość o czystość, aby cieszyć się nienagannym wyglądem podłogi, której powierzchnia będzie pięknie wyglądać przez wiele lat. Bogaty wybór modeli pozwoli Ci dobrać wzór i kolor idealny do Twojej aranżacji.

Innowacyjna technologia SPC – na każdą posadzkę

W panelach winylowych Nomad Flo została zastosowana innowacyjna technologia Stone Polymer Composite, która sprawia, że rdzeń paneli jest jeszcze bardziej sztywny niż w innych płytach winylowych typu LVT. Takie rozwiązanie sprawia, że ułożenie paneli nie wymaga idealnie równego podłoża. Ewentualne nierówności nie będą widoczne pod winylową powierzchnią.

Zintegrowany podkład akustyczny – idealne na piętro

Panele winylowe Nomad Flo zostały wzbogacone o zintegrowany podkład akustyczny z pianki IXPE, który skutecznie tłumi odgłos kroków. Podłoże nie wymaga układania innych podkładów akustycznych, dzięki czemu instalacja podłogi jest znacznie szybsza i nie wymaga dodatkowych wydatków. Panele Nomad Flo świetnie sprawdzają się w przypadku domów jednorodzinnych oraz dwupiętrowych mieszkań.

Gwarancja trwałości – do pomieszczeń komercyjnych

Warstwa wierzchnia winylu wynosi 0,55 mm. Taka grubość sprawia, że podłoga jest odporna na zużycie nawet przy intensywnej eksploatacji. Panele Nomad Flo można instalować w pomieszczeniach komercyjnych i budynkach użyteczności publicznej, w której objęte są gwarancją do 10 lat. W przestrzeniach mieszkalnych okres gwarancji wynosi 25 lat.

Łatwy montaż – łączenia 5G

System bezklejowego łączenia paneli 5G sprawia, że panele Nomad Flo są niezwykle łatwe w montażu. Połączenie paneli nie wymaga użycia kleju, a poszczególne elementy podłogi są ze sobą trwale i precyzyjnie powiązanie. Montaż możesz przeprowadzić samodzielnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane