Panele winylowe Nomad Flo

Panele Winylowe Nomad Flo

winylowe panele Nomad Flo

Kolekcja Nomad Flo to najwyższej jakości panele winylowe SPC (Stone Polymer Composite ) ze sztywnym rdzeniem kompozytowym oraz zintegrowanym podkładem akustycznym z pianki IXPE.

Rdzeń paneli wykonanych w zaawansowanej technologii SPC jest zdecydowanie bardziej sztywny niż w przypadku zwykłych paneli LVT. Dzięki takiemu rozwiązaniu podłoga może być układana na nieidealnie równym podłożu, a ewentualne nierówności nie wpłyną na wygląd podłogi gdyż nie będą widoczne na jej powierzchni. Jest to zatem oprócz montażu na nowych wylewkach, idealne rozwiązanie w przypadku modernizacji domu lub mieszkania gdzie panele winylowe Nomad Flo można ułożyć na istniejących podłogach gresowych bez konieczności niwelowania fug pomiędzy płytkami.

Ta informacja na pewno ucieszy klientów którzy potrzebują właśnie takiego rozwiązania.

Zintegrowany podkład z pianki IXPE

panele winylowe do salonuZastosowany zintegrowany podkład z pianki IXPE idealnie tłumi odgłosy kroków, zabaw dzieci czy chodzenia zwierząt, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania dodatkowych podkładów akustycznych, a co za tym idzie nie generuje dodatkowych kosztów a sam montaż paneli winylowych wykonanych w takiej właśnie technologii jest szybszy i efektywniejszy.

Panele winylowe są odporne na działanie wilgoci zatem mogą być montowane we wszystkich pomieszczeniach – również w kuchni i łazience z wykluczeniem miejsc narażonych na zalanie wodą takich jak prysznic, sauna czy basen.

Wierzchnia warstwa winylu

panele winylowe najtaniejPanele winylowe oprócz zastosowania typowo do domów lub mieszkań, można układać w pomieszczeniach komercyjnych dzięki ich wierzchniej warstwie winylu o grubości 0,55 mm.

Dzięki opatentowanemu systemowi bezklejowego łączenia paneli 5G firmy Välinge nie musimy wykonywać dylatacji pomiędzy pomieszczeniami jak w przypadku paneli laminowanych.

Podłogi winylowe SPC to także komfort dla ich użytkownika – są ciche i ciepłe a przede wszystkim łatwe i przyjemne w codziennej eksploatacji.

Powierzchnie tych podłóg tłoczone są specjalnymi matrycami zaprojektowanymi w taki sposób aby ich powierzchnia w jak najwierniejszy sposób odzwierciedlała strukturę podłogi z naturalnego drewna.

Struktura podłogi NomadFLO gdzie wykorzystuje się matrycę  o nazwie antik- wood daje efekt szczotkowanej i tłoczonej deski. Przy wykorzystaniu tej matrycy nie wszystkie powierzchnie desek są szczotkowane, występują także bardziej gładkie tłoczenie stąd pod pewnymi kątami można odnieść wrażenia różnego połysku na poszczególnych deskach.

Filters
Typ podłogi
Producent
Wybarwienie
Gatunek drewna
  • There are no filter terms yet
Parkiety i podłogi drewniane