Wiosenne aranżacje wnętrz – co wybrać na podłogę?

Wiosenne aranżacje wnętrz – co wybrać na podłogę?

Wiosna to czas, gdy bardziej intensywnie o remontach oraz wykończeniu wnętrz. Wszechobecne ciepło oraz mocniej dogrzewające słońce sprawiają, że pragniemy ciekawych, przyjemnych oraz kolorowych aranżacji. Jednym z najważniejszych ich aspektów są oczywiście podłogi.

Aby wnętrze spełniało nasze oczekiwania musi być odpowiednio przemyślane i zaprojektowane. Nie bez znaczenia jest także wybór odpowiednich materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Podłogi z racji swojej wielkości oraz przeznaczenia w aranżacji pomieszczeń (mieszkalnych, biurowych, handlowo-usługowych) mają szczególne znaczenie. Dlatego marka Vip Parkiet oferuje szeroki wybór parkietów z drewna litego, desek warstwowych oraz podłóg laminowanych. Gwarantujemy, że wiosenna rewolucja we wnętrzach może być dokonana w sposób ciekawy.

Kolor podłogi

W naszych salonach sprzedaży oferujemy szeroki wybór podłóg w różnej kolorystyce. Zarówno ciemniejsze podłogi (Dąb olejowoskowany OSMO), jak i jaśniejsze (Kährs Dąb Jersey) cieszą się dużą popularnością klientów indywidualnych oraz biznesowych. Z racji dużego nasłonecznienia oraz tego, że wiosna nieustannie kojarzy się z radością ciekawym rozwiązaniem jest montaż jasnej podłogi, która idealnie będzie pasować do żywej kolorystyki ścian oraz dodatków. Kahrs Jersey oraz dęby olejowoskowane marki Vip Parkiet w jasnej kolorystyce są tu najlepszym przykładem. Jasna podłoga to czystość, elegancja, uniwersalność aranżacyjna oraz łatwość pielęgnacji.

2a

Ciepłe kolory potęgują przytulność

Naturalna i ciepła kolorystyka podłóg, jaka ma miejsce w przypadku np. Kahrs Jersey jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy cienią przyjemność oraz możliwość dowolnej aranżacji. Występowanie takiej kolorystyki, jak odcienie beżu, brązu, pomarańczy, żółci, czerni oraz bieli tworzą ciekawą, niebagatelną kompozycję. Nie bez znaczenia jest fakt, że z dobrym skutkiem inwestor może je położyć zarówno w salonie, jak i sypialni. Wykończenie desek dobrej jakości chemią parkieciarską sprawia, że nawet chodząc po podłodze boso będziemy zadowoleni. Ciepła kolorystyka podłogi idealnie skomponuje się z wpadającym do wnętrza słońcem, kolorystyką ścian, meblami, dodatkami, kamieniami dekoracyjnymi oraz oświetleniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane