Podłoga starzona Bleached White Chapel

Podłoga starzona Bleached White Chapel

Chapel Parket przygotował dla miłośników podłóg postarzanych oraz bielonych idealne rozwiązanie. Decydując się na biały kolor podłogi możesz w prosty sposób udowodnić, że podłoga w salonie nie musi być sztampowa i kojarzyć się z wyłącznie z klasyką.

Klienci indywidualni oraz architekci wnętrz coraz częściej decydują się na zastosowanie podłogi bielonej. Dlaczego? Jest to w tej chwili bardzo popularny trend, który wynika przede wszystkim z funkcjonalności tego rodzaju deski oraz designowi, który jest ogromną zaletą. Podłoga bielona może być wykorzystana w nowoczesnej sypialni, reprezentacyjnym salonie oraz firmowym biurze.

Dlaczego podłoga bielona?

Podłoga bielona – postarzana jest symbolem elegancji, praktyczności oraz dobrego gustu. Biel jest kolorem uniwersalnym, który doskonale komponuje się z dodatkami, meblami, a także kolorystyką ścian. Choć wielu osobom może się wydawać, że podłoga bielona jest niepraktyczna i trudna w utrzymaniu to Bleached White Chapel jest przykładem podłogi, która po prawidłowym montażu może bezawaryjnie funkcjonować przez wiele lat, ciesząc zarówno ciało, jak i umysł.

10a

Warto zainwestować w podłogę bieloną ponieważ:

– świadczy ona o nowoczesności oraz dobrym guście inwestora,
– nadaje wnętrzom charakteru i niepowtarzalnego wyglądu,
– jest ponadczasowa,
– optycznie powiększa pomieszczenie oraz je rozjaśnia,
– kompozycyjnie pasuje do reszty wnętrza,
– jest numerem 1 wśród klientów indywidualnych oraz architektów.

Co daje podłoga postarzana?

Każdy, kto decyduje się na zakup podłogi drewnianej pragnie, aby była ona praktyczna oraz elegancka. Podłoga bielona Chapel Parket te oczekiwania spełnia. Bleached White Chapel to rozwiązanie pozwalające znacząco zwiększyć komfort użytkowania pomieszczenia. Podłoga jest przyjemna w dotyku, zarówno dla dłoni, jak i stóp. Można po niej komfortowo chodzić, czerpiąc z tego prawdziwą przyjemność. Podłoga postarzana jest czymś zupełnie innym niż np. klasyczne panele laminowane. To rozwiązanie praktyczne i korzystne cenowo.

10b

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane