Panele laminowane Parador

Panele laminowane Parador

Marka Vip Parkiet w swojej ofercie posiada szeroki wybór paneli laminowanych marki Parador. Są to nowoczesne, w pełni funkcjonalne podłogi, które mogą być wykorzystane praktycznie we wszystkich pomieszczeniach. To podłogi o różnorodnym designie i dobrej wytrzymałości.

Panele podłogowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj podłóg. Wynika to przede wszystkim z wysokiej funkcjonalności oraz stosunkowo niedużej ceny. Panele o dobrej klasie ścieralności, które są prawidłowo ułożone i odpowiednio pielęgnowane z pewnością będą bardzo dobrze funkcjonować przez wiele lat, zachowując swoje oryginalne właściwości.

Parador to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów paneli laminowanych. Podłogi charakteryzuje przede wszystkim ogromna ilość rozwiązań oraz bardzo dobra jakość wykonania. Jakie są zalety paneli laminowanych tej marki? Warto wymienić kilka:

Design

Panele laminowane marki Parador są uważane za jedne z najlepszych, gdyż niemiecki producent oferuje produkt, który ma bardzo duże możliwości aranżacyjne. Mnogość rozwiązań sprawia, że miłośnicy różnych stylów w aranżacji wnętrz mogą zakupić to, co spełnia ich oczekiwania oraz pasuje kompozycyjnie do reszty wnętrza. Vip Parkiet proponuje swoim klientom panele, które do złudzenia przypominają naturalną podłogę drewnianą.

Prostota montażu

Panele podłogowe marki Parador są bardzo dobrze zbudowane, co bezpośrednio przekłada się na jakość montażu. Niezwykle ważne jest to, aby dokładnie przygotować posadzkę, równomiernie rozłożyć podkład układać podłogę zgodnie z zaleceniami producenta. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług montażowych firmy Vip Parkiet (Warszawa). Wtedy otrzymują Państwo gwarancję, że podłoga będzie dobrze funkcjonowała przez długi czas. Doświadczona ekipa montażowa ułoży nawet większą ilość podłogi w stosunkowo krótkim czasie.

Łatwa pielęgnacja

Panele laminowane są gotową podłogą, która po montażu nie wymaga ani cyklinowania, ani lakierowania. Od razu można przystąpić do użytkowania podłogi, pamiętając o jej pielęgnacji. Aby zachować piękno podłogi wystarczą standardowe środki czystości oraz sprzątanie kilka razy w tygodniu.

Cena

Nie da się ukryć, że cena odgrywa znaczącą rolę i ma ogromny wpływ na wybór takiej czy innej podłogi. Panele laminowane Parador to dobry stosunek jakości do ceny. Podłoga jest o wiele tańsza niż parkiet z drewna litego. Inwestorzy mogą więc sobie pozwolić na zakup dobrej klasy paneli nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane