Podłoga laminowana Dąb Satynowy

Podłoga laminowana Dąb Satynowy

Podłogi laminowane to popularne rozwiązanie, które stosowane jest praktycznie we wszelkiego rodzaju obiektach biurowych i mieszkalnych. Doskonałe wręcz możliwości aranżacyjne, trwałość oraz prostota montażu sprawiają, że zarówno projektanci, jak i klienci indywidualni chętnie widzą takie właśnie podłogi w swoich wnętrzach. Pragniemy przybliżyć deskę ciemny Dąb Satynowy.

Ciemny Dąb Satynowy jest jedną z desek z kolekcji podłóg Quick Step, którą marka Vip Parkiet proponuje swoim klientom. Jest to podłoga laminowana, która swoim wyglądem do złudzenia przypomina ręcznie heblowany dąb. To bardzo duża zaleta, która pozwala położyć deskę wszędzie tam, gdzie oprócz funkcjonalności i trwałości jest jeszcze wymagana elegancja.

Dlaczego warto postawić na Dąb Satynowy?

Najważniejszym rozwiązaniem tego właśnie rozwiązania jest jego trwałość. Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnemu montażowi, jaki może wykonać nasza ekipa inwestor przez wiele lat będzie mógł cieszyć się piękną, nietuzinkową podłogą. Podłogi laminowane są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, dzięki czemu świetnie sprawują się w takich pomieszczeniach, jak: salon, gabinet, pokój dziecięcy czy domowy gabinet. Do tego warto wspomnieć również o walorach estetycznych. Ciemny Dąb Satynowy jest rozwiązaniem dla tych, którzy uwielbiają ciemniejszą kolorystykę drewna, a także jego heblowaną, nieregularną strukturę. Deska podłogowa, którą prezentujemy ma niepowtarzalne wręcz usłojenie, które podnosi prestiż podłogi.

7

Prosty montaż, ponadczasowe piękno

Dzięki ekipie montażowej z Vip Parkiet wnętrza, w których będą położone panele będą się charakteryzować szlachetnością. Dobry montaż deski jest możliwy dzięki jej solidności oraz wyjątkowo mocnemu zamkowi, który gwarantuje stabilność powierzchni. Warto zwrócić uwagę, że na podłodze nie powstają szczeliny, które w normalnych warunkach występują przy zmianie temperatury w pomieszczeniu oraz wilgotności.

Panele laminowane to świetna alternatywa dla wykładzin, płytek ceramicznych czy parkietów z drewna litego. Dąb Satynowy świetnie zaprezentuje się w dużych, mocno nasłonecznionych pomieszczeniach, gdzie potrzebna jest kombinacja ciemnego brązu, czerni i delikatnego beżu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane