Dąb Unique – unikalny rodzaj deski

Dąb Unique – unikalny rodzaj deski

Wśród najczęściej pożądanych przez projektantów, dekoratorów, a także klientów indywidualnych cech, którymi powinny się charakteryzować deski podłogowe są: naturalny wygląd, różnorodna kolorystyka, ciekawa struktura, a także uniwersalność kompozycyjna. Dlatego też marka Vip Parkiet w swojej ofercie posiada deski, które spełniają te oczekiwania. Jedną z nich jest Dąb Unique.

Osoby, które w swoim domu, mieszkaniu, biurze lub innym miejscu pracy chciałby mieć położoną ciekawą, elegancką deskę, swoją uwagę powinny zwrócić właśnie na ofertę parkietów marki Vip Parkiet. Ogromną popularnością cieszy się Dąb Unique – deski z kolekcji Coulor Collection. Jest to podłoga doskonale imitująca tę dębową. Wśród cech charakterystycznych można wymienić: adekwatną dla dębu strukturę, różnorodność barw, widoczne i ciekawe usłojenie.

9a

Dąb Unique to rozwiązanie pozwalające na ciekawą, oryginalną aranżację wnętrz. Dzięki Dąb Unique miłośnicy niebanalnych, dopracowanych wnętrz będą mieli szansę stworzyć takie aranżacje, które będą odzwierciedleniem ich marzeń.

Ciekawe wykończenie deski

Wykończenie podłogi lakierem matowym lub półmatowym nadaje desce charakteru oraz nieprzeciętnego wyglądu. Coś dla siebie znajdą tu fani podłóg, które wykończone są lakierem matowym i półmatowym. Dzięki temu deska nie będzie odbijać światła i sprawiać kłopotów w użytkowaniu (można bezproblemowo ułożyć deskę w pomieszczeniach mocno nasłonecznionych). Matowość i półmatowość pozwala zachować elegancki wygląd podłogi, który jest tak ważny w pomieszczeniach reprezentacyjnych.

9b

Dąb Unique to także różnorodna kolorystyka, począwszy od klasycznej i pięknej bieli oraz kremowych odcieni, poprzez coraz modniejsze szarości, a ż po ciepłą, w 100% naturalną kolorystykę podłóg dębowych. Różnorodność podłóg Dąb Unique pozwoli inwestorowi stworzyć wnętrza, w których będzie panowało uczucie ciepła i przytulności. Bez problemu będziemy mogli dobrać do podłogi kolorystykę ścian, meble oraz wszystkie dodatki.

9c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane