Dąb Rustykalny – deska do nowoczesnych biur

Dąb Rustykalny – deska do nowoczesnych biur

Powierzchnia biurowa większości osób kojarzy się wyłącznie z dużymi pomieszczeniami, gdzie głównym elementem dekoracyjnym jest szorstka, często sztuczna wykładzina dywanowa lub gres. Tymczasem inwestorzy coraz częściej stawiają na bardziej ekskluzywne rozwiązania, jak deska podłogowa.

Przedsiębiorcy zdecydowanie inwestują w lepszy wygląd swoich biur. Nowoczesne, dobrze zaprojektowane i zaaranżowane powierzchnie biurowe są przede wszystkim wizytówką firmy. Drewno, które jest naturalnym materiałem sprawia, że wnętrze jest przyjemniejsze, bardziej komfortowe w użytkowaniu. Podłoga do biura, która jest istotnym elementem jego wyglądu musi być więc nie tylko reprezentacyjna, ale również trwała – odporna na intensywne użytkowanie. Dąb rustykalny świetnie się do tego nadaje.

Styl i elegancja

Podłoga z dębu rustykalnego dodaje wnętrzom szlachetności. Mnogość rozwiązań kolorystycznych, mieszanina barw, występowanie żłobień, pęknięć, podkreślenie fantastycznego usłojenia sprawia, że deska, która znajdzie się wewnątrz naszego biura nada mu zupełnie nowego, bardziej oryginalnego wyglądu. Deski podłogowe imitujące podłogi dębowe to połączenie elegancji z funkcjonalnością – idealnie komponują się ze wszystkimi meblami biurowymi, dekoracjami ściennymi, wspaniale prezentują się przy górnym i bocznym oświetleniu. Takie połączenie jest praktycznie wykorzystywane w domach jednorodzinnych, które zostały zaadaptowane na biura.

Trwałość równie ważna

Deski podłogowe są świetnym rozwiązaniem, głównie ze względu na szybkość i prostotę montażu, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Stosowanie do zabezpieczenia nowoczesnych, eleganckich i przede wszystkim trwałych lakierów oraz olejowosków sprawia, że nawet przy intensywnym użytkowaniu podłoga zachowuje oryginalne właściwości przez wiele lat. Powierzchnia podłóg jest świetnie zabezpieczona przed zarysowaniami (np. powodowanymi przez krzesła biurowe), plamami (po kawie i herbacie), wgnieceniami ora utratą kolorystyki.

Dąb rustic to rozwiązanie zarówno do wnętrz klasycznych, ciepłych, jak i tych bardziej chłodnych – nowoczesnych. W ofercie marki Vip Parkiet znajdują się deski, które sprostają nawet najbardziej wymagającym inwestorom. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane