Parkiet Jesion Bursztyn – podłoga w kolorach brązu

Parkiet Jesion Bursztyn – podłoga w kolorach brązu

Jesion jest jednym z najlepszych gatunków drewna, z którego mogą powstawać podłogi drewniane, zarówno w postaci pakietów z litego drewna, jak również deski podłogowej. Drewno jesionowe jest niezwykle wytrzymałe, odporne na zarysowania i odkształcenia, a także barwne. Podłogi drewniane, jak Jesion Bursztyn są fenomenalnym sposobem na to, aby łatwo i przyjemnie wykończyć stylowe wnętrze domu, mieszkania, salonu SPA czy miejsca pracy. Wielobarwna podłoga w różnych odcieniach brązu cieszy się więc niesłabnącą popularnością.

Jesion Bursztyn – zalety montażu

Naturalna podłoga z drewna jesionu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu podłoga będzie najbardziej charakterystycznym elementem wystroju wnętrza. Parkiet Jesion Bursztyn będzie idealnie wyglądał w pomieszczeniach użytkowych, mieszkalnych, jak również tych bardziej reprezentacyjnych. Jakie są zalety jego montażu? Przedstawiamy je poniżej:

– szerokie możliwości aranżacyjne, podłoga jesionowa pasuje do każdego wnętrza,
– szeroka, odmienna kolorystyka – nawet w obrębie jednej deski,
– dowolna możliwość uszlachetniania,
– doskonała integracja z klasycznymi meblami oraz dodatkami,
– trwałość drewna i jego odporność na uszkodzenia,
– możliwość montażu na ogrzewanie podłogowe,
– bardzo trwałe łączenie na zasadzie pióro-wpust,
– całkowicie naturalna struktura,
– elegancja pozwalająca podnieść prestiż pomieszczenia.

Podłoga Jesion Bursztyn – ciepłe kolory wnętrza

Podłoga w znaczący sposób determinuje wygląd pomieszczenia. Ciepła kolorystyka jest bezpieczna i niezaprzeczalnie piękna: daje uczucie komfortu i przytulności, pozwala bez kłopotu dobrać wyposażenie wnętrza. Podłoga Jesion Bursztyn idealnie komponuje się z innymi gatunkami drewna, metalem, szkłem czy kamieniem naturalnym. Dzięki temu inwestor ma praktycznie niczym nieograniczoną dowolność w projektowaniu. Podłoga pozwala na stworzenie wnętrza, w którym będziemy się czuć zarówno komfortowo, jak i bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane