Finish parkiet, czyli różnorodność podłóg drewnianych

Finish parkiet, czyli różnorodność podłóg drewnianych

Drewno jest naturalnym surowcem, z którego wykonuje się podłogi. Jednocześnie jest to materiał najbardziej ceniony i sprawiający, że podłoga zawsze będzie miała urok oraz niepowtarzalny charakter. Przy wyborze rodzaju podłogi warto oczywiście zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również specyfikację techniczną. Jednym z producentów podłóg drewnianych, na którego warto zwrócić uwagę jest oczywiście Finish Parkiet. W swojej ofercie posiada podłogi między innymi z takich gatunków drewna, jak: dąb, jesion, orzech amerykański, merbau, jatoba czy doussie.

Finish Parkiet na ogrzewanie podłogowe i nie tylko

Dużą zaletą podłóg typu finisz parkiet jest ich różnorodność. Osoba decydująca się na montaż podłogi drewnianej w postaci parkietu lub finish deski mogą liczyć na to, że znajdą rozwiązanie, które spełni ich oczekiwania, zarówno pod względem finansowym, jak i jakościowym. Podłogi Finish Parkiet montowane np. na ogrzewanie podłogowe można zakupić chociażby w salonach Vip Parkiet w Warszawie.

Podłoga drewniana typu Finish Deska

Finish Deska jest świetnym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy cenią sobie trwałość podłogi, jej elegancję oraz szybkość montażu. Montowana jest na zasadzie pióro-wpustu. Grubość deski wynosi 14 milimetrów, co pozwala na zachowanie stabilności podłogi nawet przy większym natężeniu. Warto zwrócić uwagę, że warstwa użytkowa Finish Deski wynosi 6 milimetrów.

Tego rodzaju deska podłogowa ma bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Mamy do wyboru podłogi o różnorodnej kolorystyce oraz wzornictwie.

Podłoga drewniana typu Finish Parkiet

Podłogi Finish Parkiet bardzo dobrze sprawują się przy zainstalowanym ogrzewaniu podłogowym. Nowoczesna konstrukcja podłogi sprawia, że pod wpływem temperatury drewno nie zmienia swoich właściwości, co gwarantuje stabilność powierzchni. Finisz parkiet jest podłogą dwuwarstwową: wierzchnia składa się z litego naturalnego drewna. Warstwa dolna to niezwykle mocna mozaika składająca się z mieszaniny takich gatunków drewna, jak dąb i jesion. Tego typu parkiet jest inwestycją, która pozwoli się cieszyć idealnym wnętrzem przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane