Jodełka francuska – parkiet znany i doceniany

Jodełka francuska – parkiet znany i doceniany

Jodełka francuska to jeden z najbardziej cenionych, znanych i popularnych rodzajów podłóg drewnianych. Od wielu lat układany jest w salonach oraz innych pomieszczeniach reprezentacyjnych na całym świecie. Inwestorzy doceniają jego niepowtarzalny wygląd oraz charakterystyczne wzory ułożeń. Jodła francuska dzięki swojemu uniwersalnemu wzornictwu doskonale sprawdzi się w klasycznych kamienicach oraz bardzo nowoczesnych apartamentach czy loftach.

Jodła francuska, czyli niezastąpiona podłoga dębowa

Parkiet jodełka francuska to nic innego jak trwała i praktyczna podłoga dębowa. Dąb jest wprost idealnym materiałem na podłogę: charakteryzuje się doskonałymi wręcz właściwościami technicznymi. Jest odporny na uginanie, wgniecenia i zarysowania. Wykorzystanie podłogi dębowej w aranżacji wnętrz, np. w postaci parkietu jodelka pozwoli na cieszenie się ekskluzywnym wnętrzem przez wiele lat, bez konieczności często kosztownej renowacji.

Parkiet jodełka francuska jest charakterystyczny ze względu na swoje dwa wzory ułożeń. Chodzi tu o układanie klepek pod kątem 45 stopni lub 60 stopni. Wszystkie klepki posiadają pióro oraz wpust, co pozwala na szybki montaż oraz stabilizuje całą konstrukcję.

Jodełka francuska, czyli parkiet który spełnia oczekiwania

Parkiet Jodełka na pewno przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie klasyczne i trwałe rozwiązania. Jodełka francuska dzięki dwóm sposobom układania jest ciekawą alternatywą dla prostych konstrukcyjnie paneli podłogowych oraz desek trójwarstwowych. Inwestorzy oraz pracownie projektowe już dawno dostrzegły niepowtarzalność tej podłogi, która nadaje wnętrzom elegancji. Producenci oferują jodełkę francuską w wielu kolorach, co pozwala wykończyć pomieszczenia zgodnie ze swoimi upodobaniami. Pasjonaci podłóg drewnianych w ciepłych kolorach mogą zdecydować się chociażby na wzór Dąb Thermo Antyk lub Dąb Natura, a miłośnicy nowoczesnych aranżacji na podłogę bieloną, np. Jesion Bielony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane