Parkiet Doussie – elegancka podłoga do domu i mieszkania

Parkiet Doussie – elegancka podłoga do domu i mieszkania

Elegancka oraz praktyczna podłoga jest marzeniem każdego, kto ceni komfort mieszkania lub design miejsca pracy. Nowoczesne parkiety są odzwierciedleniem pragnień inwestorów. Jednym z przykładów jest parkiet Doussie, cieszący się ogromną popularnością, głównie ze względu na swój oryginalny wygląd oraz nietuzinkowość.

Parkiet Doussie jest rozwiązaniem dla osób doceniających piękno podłóg z drewna. W przeciwieństwie do sklepowych paneli lub desek trójwarstwowych odpowiednio położony i zabezpieczony Doussie przez wiele lat zachowa swoje oryginalne właściwości i nie będzie wymagał renowacji. Te walory dostrzegają zarówno inwestorzy biznesowi, indywidualni oraz pracownie projektowe.

Dussie – piękno i funkcjonalność drewna

Jeżeli pragniesz, aby podłoga była czymś zupełnie wyjątkowym i niepowtarzalnym to powinieneś się właśnie zdecydować na parkiet Doussie. Drzewo to jest gatunkiem eleganckim i przede wszystkim bardzo wytrzymałym. Odporność na uszkodzenia sprawia, że podłogę z tego właśnie drewna można układać nawet w pomieszczeniach, gdzie jest duże natężenie ruchu. Parkiet również poradzi sobie z wilgocią, która występuje w łazienkach. Ważną zaletą doussie wood jest możliwość stosowania w pomieszczeniach, gdzie występuje ogrzewanie podłogowe. Jest to możliwe w przypadku Baltic Wood Doussie Elegance 3R lakier półmatowy.

Parkiet wykonany z doussie jest oryginalny kolorystycznie. Mieszają się w nim odcienie pomarańczy, czerwieni, brązu czy koloru łososiowego. Ta różnorodność sprawia, że podłoga nie jest monotonna. Do wykończenia podłogi może zostać użyty półmatowy lakier, który zabezpieczy powierzchnię przed występowaniem uszkodzeń oraz zniweluje niepotrzebne odbijanie się światła. Doussie wood tak samo dobrze będzie wyglądać w kameralnym gabinecie, jak i obszernym salonie czy eleganckiej jadalni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane