Kilka słów o Dębie Indossati

Kilka słów o Dębie Indossati

Drewno regenerowane cieszy się stale rosnącą popularnością. Inwestorzy dostrzegają w nim piękno oraz niepowtarzalny urok. Dąb Indossati marki Kährs będzie cieszył się zainteresowaniem osób ceniących rustykalne wnętrza. Esencję jakości dostrzegą w tej desce również fani bardziej nowoczesnych aranżacji.

Podłogi z drewna regenerowanego urzekają swoim wyglądem. Są niepowtarzalne, w znaczący sposób różnią się od bardziej klasycznych wzorów, które spotykamy w większości domów i mieszkań. Drewno do produkcji tego typu podłóg pochodzi między innymi z domów przeznaczonych do rozbiórki. Wzięciem cieszy się również to z hal, magazynów, łodzi czy tartaków. Takie drewno jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, utratę kolorystyki, a także wilgoć.

Kährs Dąb Indossati – podłoga z dawnego świata

Osoby szukające oryginalnych, ciekawych sposobów na wykończenie podłogi powinny zainteresować się tą właśnie deską trójwarstwową, głównie ze względu na oryginalny, wyróżniający się design, ale również duże możliwości aranżacyjne. Deska ma wygląd naturalnego, surowego drewna. Bardzo wyraźnie są uwidocznione słoje, sęki, pęknięcia, przetarcia oraz przebarwienia. Wszystko ma jedno zadanie – podkreślane rustykalnego charakteru deski.

Ciekawym rozwiązaniem jest wykończenie deski olejem. Sprawia on, że podłoga jest doskonale zabezpieczona przed ścieraniem oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Olej powoduje również, że deska jest bardziej naturalna i miła w dotyku.

Dąb Indossati – montaż i pielęgnacja

Deska dostępna jest w wymiarach 15/3, 5 x 190 x 1900 mm.. Ogromną zaletą jest możliwość montażu deski na podłogę z ogrzewaniem. Ucieszy to wszystkich miłośników tego rozwiązania. Deska jest przystosowana do występowania różnic w temperaturze i nie traci swoich oryginalnych parametrów. Producent zastosował nowoczesny sposób łączenia wykorzystując zamek Woodloc – gwarantuje to stabilność powierzchni.

Deska zabezpieczona jest wysokiej klasy olejem, dzięki czemu zabrudzenia nie dostają się do wnętrza podłogi. Do jej pielęgnacji wystarczą standardowe środki czystości, które można zakupić w każdym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane