Kährs – tradycyjne podłogi w nowoczesnym wydaniu

Kährs – tradycyjne podłogi w nowoczesnym wydaniu

Kährs to jeden z najlepszych i najbardziej znanych producentów wielowarstwowych podłóg drewnianych. W stale powiększającej się ofercie tej firmy znajduje się ponad 170 wzorów podłóg: zarówno takich, które pasują do nowoczesnych wnętrz, jak i tych, które pasują to tych bardziej klasycznych-rustykalnych. Podłogi drewniane Kährs to synonim funkcjonalności, prestiżu, elegancji, ale przede wszystkim trwałości. Panele Kahrs dzięki swojej budowie, systemowi montażu oraz różnorodności materiału cieszą się stale rosnącą popularnością. Podłogi znajdują zastosowanie praktycznie we wszelkiego rodzaju wnętrzach.

Panele Kahrs – bogate możliwości aranżacyjne

Decydując się na podłogę drewnianą w salonie czy innym pomieszczeniu pragniemy, aby była ona po pierwsze praktyczna, a po drugie elegancka. Zależy nam na tym, aby drewno nadało wnętrzom ciepła, kolorytu oraz charakteru. Kährs odpowiada na potrzeby inwestorów oferując podłogi, które produkowane są z różnych gatunków drewna – każdy znajdzie coś dla siebie. Panele Kahrs to niepowtarzalna różnorodność oraz możliwość wyboru podłogi, która przez wiele lat będzie cieszyć zarówno oko, jak i duszę. Podłogi charakteryzują się bogactwem stylów, różnorodnością kolorystyczną, różnorodnością wykończenia powierzchni, ciekawym usłojeniem, a także prostotą montażu. American Naturals, Shine, Arbusto, Da capo, Grande czy Harmony – to tylko jedne z przykładów, które warto poznać.

Kahrs – opinie inwestorów

Inwestorzy (indywidualni, biznesowi, pracownie projektowe, dekoratorzy wnętrz) cenią sobie podłogi, które są trwałe i mają duże możliwości aranżacyjne. Często zdarza się bowiem, że wnętrza pomieszczeń są na tyle różnorodne, że podłoga jest jedynym wyrazistym elementem. Panele Kahrs spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chcąc otrzymać podłogę bieloną – można wybrać Shine, pragnąc czegoś rustykalnego – Da capo, chcąc naturalności – Harmony, różnorodność – World Naturals. Kährs dostarcza podłogi praktyczne, odporne na różnego rodzaju uszkodzenia: zarysowania, pęknięcia, blaknięcie, uginanie się, wypaczanie. Jest to więc wybór, który ma wyłącznie pozytywne opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane