Italiana – kolekcja podłóg dębowych

Italiana – kolekcja podłóg dębowych

Podłogi drewniane, tworzone z pasją i wiedzą na temat obróbki drewna są nie tylko doskonałe jakościowo, naturalne i piękne, ale też bardzo trwałe i łatwe w bieżącej pielęgnacji .
Dzięki wykorzystaniu surowca najwyższej jakości powstają podłogi, które nadają niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu-zarówno nowoczesnemu jak i bardziej klasycznemu.

Z uwagi na fakt, iż solidnie wykonana podłoga jest punktem wyjścia do aranżacji wnętrza, a ponadczasowa, naturalna kolorystyka drewna wpisze się idealnie w każdy styl- nowoczesny, skandynawski czy boho, podłogi z kolekcji Italiana są jednymi z najczęściej wybieranych podłóg, zarówno przez projektantów jak i klientów .

Dąb naturalny z kolekcji Italiana to ponadczasowość, przestrzeń i neutralna kolorystyka, do której łatwo dodamy intensywne w kolorze dodatki. Jest idealną bazą do aranżacji eleganckich, spokojnych czy dynamicznych, przytulnych i ciepłych wnętrz.

W naszych salonach – HOME CONCEPT, Bartycka i Łomianki – prezentujemy podłogi z kolekcji Italiana, które charakteryzują się 3 warstwową budową, a co za tym idzie najwyższą jakością, optymalną stabilnością wymiarową i odpornością na odkształcenia. Dzięki tej budowie idealnie sprawdzają się na coraz częściej stosowanym ogrzewaniu podłogowym.

Niewątpliwą zaletą podłóg firmy z kolekcji Italiana jest dostępność, cena oraz jakość, a także sposób montażu dostosowany do potrzeb i możliwości klienta- zarówno w szybkim i prostym systemie pływającym jak i w systemie klejonym.

Dzięki wzmocnionemu systemowi zapięć – zamek typu 5G – podłogę układamy na całej powierzchni mieszkania bez konieczności stosowania dylatacji w drzwiach i przewężeniach. Takie rozwiązanie daje harmonijny obraz podłogi, powiększa optycznie powierzchnię i nie dzieli przestrzeni .

Wykończenie fabryczne powierzchni podłogi to aż siedem warstw matowego lakieru, naturalność drewna podkreślona delikatnie szczotkowaną strukturą, a format deski 4-stronną mikrofazą .
Deski o długości 2200 mm dodają wnętrzu wyrafinowanego stylu.
Doskonale sprawdzą się w przestronnych pomieszczeniach i długich korytarzach, natomiast mniejszym pomieszczeniom nadadzą wrażenia przestrzeni. Decydują się na nie zarówno miłośnicy nowoczesnego wystroju jak i aranżacji bardziej tradycyjnej, uzyskując tym samym wspaniałą charakterystykę pomieszczeń.

W kolekcji Italiana prym wiodą trzy podłogi z dębu naturalnego.

– Eclise – najwyższa selekcja drewna Elegance. Charakteryzuje się łagodnym rysunkiem usłojenia, stonowaną barwą, brakiem bielu i drobnymi akcentami niewielkich sęków.
– Mamma Mia- selekcja drewna Villa – naturalne wariacje odcieni dębu , średnie akcenty sęków, sporadycznie występująca biel krawędziowa.
– Ti Amo – selekcja drewna Cottage – rustykalny charakter z mocnymi kontrastami kolorystycznymi, oraz podkreślające naturalność drewna, wypełnione czarną żywicą sęki.

Jako firma Vip Parkiet jesteśmy zaszczyceni możliwością oferowania klientom produktów najlepszych marek światowych, a klienci znając jakość naszych podłóg chętnie do nas wracają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane