Dlaczego warto zainwestować w podłogę Kährs Dąb Como?

Dlaczego warto zainwestować w podłogę Kährs Dąb Como?

Kährs to jeden z najbardziej znanych producentów podłóg drewnianych, oferujący inwestorom rozwiązania praktyczne, ponadczasowe, natychmiastowo zwiększające estetykę wnętrz. Jednym z przykładów, o których warto wspomnieć jest podłoga Dąb Como. Dlaczego warto ją położyć w domu lub mieszkaniu? Powodów jest kilka.

Zakupiona przez inwestora podłoga ma spełniać kilka funkcji. Najważniejsze z nich to oczywiście estetyczna i praktyczna. Podłoga ma być naturalnym wykończeniem posadzki, dekorować wnętrza, podkreślać ich charakter oraz sprawiać, że w salonie, gabinecie czy sypialni będziemy się czuli komfortowo. Kährs Dąb Como pozwala inwestorowi w prosty sposób sprawić, że pomieszczenia będą idealnie dopracowane.

1. Przede wszystkim trwałość

Kährs Dąb Como to podłogi wykonane z klonu oraz dębu europejskiego. Te gatunki drewna należą do najszlachetniejszych i jednocześnie najbardziej praktycznych. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom mogą być wykorzystywane do produkcji podłóg, które w dalszej kolejności wykorzystywane są w pomieszczeniach reprezentacyjnych oraz takich, gdzie występuje duże natężenie ruchu. Deska po odpowiednim ułożeniu jest odporna na utratę koloru, ścieranie oraz innego typu uszkodzenia mechaniczne. Zabezpieczenie deski lakierem pomaga stworzyć niepowtarzalny, subtelny klimat. Na trwałość podłogi wpływa również rodzaj zamka – Woodloc 5.

2. Praktyczność rozwiązania

Deska podłoga jest rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie trwałość oraz duże możliwości aranżacyjne. Kährs Dąb Como również pod tym względem się wyróżnia. Decydując się na ten rodzaj deski bezproblemowo można zaaranżować pomieszczenia mieszkalne, jak również powierzchnie biurowe oraz gabinetowe. Deska klonowa ma barwy szaro-żółte, delikatne słoje oraz naturalny wygląd, podłoga w wariancie dębowym jest ciemniejsza. Wszystko to sprawia, że podkreślony jest naturalny charakter drewna – tak ceniony przez inwestorów.

3. Poczucie komfortu

Deska podłogowa może być stosowana na posadzki, gdzie zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe. To bardzo duży plus, gdyż ten rodzaj instalacji cieszy się obecnie dużą popularnością. Mimo różnic temperatury w sezonie letnim i zimowym deska zachowuje swoje oryginalne parametry techniczne i nie ma problemów z jej użytkowaniem. Naturalny wygląd deski, żywa kolorystyka oraz fascynujące usłojenie pozwalają bezproblemowo dopasować kolor ściany, meble, dekoracje ścian oraz innego typu dodatki.

Marka Vip Parkiet do końca 2016 roku oferuje tę deskę w promocyjnej cenie 99 PLN/m².

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane