Dąb Imperial – połączenie ciepłą oraz harmonii

Dąb Imperial – połączenie ciepłą oraz harmonii

Osoby aranżujące wnętrza często decydują się na wybór ciepłej kolorystyki. Dotyczy to zarówno koloru podłóg, jak i ścian, mebli, dodatków. Uwielbiamy ciepłą kolorystykę, gdyż buduje ona poczucie komfortu, poprawia samopoczucie, likwiduje stres oraz daje możliwość swobodnej aranżacji. Z uwagi na dużą powierzchnię inwestorzy szczególną uwagę przywiązują do podłogi, która jest jednym z najważniejszych elementów decydujących o wystroju wnętrza. Podłoga Dąb Imperial, która charakteryzuje się przede wszystkim ciekawą, elegancką kolorystyką oraz rustykalnym designem na pewno pomoże rozwiązać kwestię wyboru materiału do salonu, sypialni, domowego gabinetu czy biura.

Rustykalny charakter podłogi Dąb Imperial

Ten rodzaj podłogi chętnie wybierają osoby, które cenią sobie prostotę montażu oraz utrzymania w czystości, dowolną możliwość aranżacyjną oraz neutralną, przyjemną dla ciała i ducha kolorystykę. Dąb Imperial jako podłoga o lekko rustykalnym zabarwieniu pasuje do wnętrz klasycznych. Idealnie komponuje się ze stonowaną, ciepłą kolorystyką ścian, meblami w takich samych kolorach i wszelkiego typu dodatkami. Zwolennicy bardziej nowoczesnych, często bardziej przemysłowych rozwiązań z powodzeniem mogą ją również wykorzystać i połączyć chociażby z ciężkimi, czarnymi elementami wykonanymi z metalu, a także kamieniami naściennymi czy czarną cegłą.

Elegancka, dębowa podłoga z dominującym kolorem brązu inspirowana jest bogactwem lasu doskonale buduje poczucie ciepła oraz harmonii.

Zakup i montaż podłogi Dąb Imperial

Podłoga wykonana jest z drewna litego, to znacząco zwiększa komfort użytkowania. Odpowiedni montaż zapewni prawidłowe użytkowanie podłogi przez wiele lat, pozwoli jej zachować również oryginalne właściwości mechaniczne. Warto zwrócić uwagę na półmatowe wykończenie powierzchni, które sprawi, że podłoga będzie się elegancko prezentować w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Dębowe podłogi z drewna litego są inwestycją, pozwalają cieszyć się pięknem przez wiele lat, nawet mimo bardzo dużego użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane