Dąb Navarra – tradycyjna podłoga w żywej kolorystyce

Dąb Navarra – tradycyjna podłoga w żywej kolorystyce

Deska trójwarstwowa to niezwykle praktyczna podłoga, znajdująca zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość oraz reprezentacyjność. Jednym z przykładów podłogi o naturalnym wyglądzie jest Kährs Dąb Navarra.

Podłogi, które wykonane są z odpowiedniej jakości materiałów są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Oprócz walorów wytrzymałościowych dla inwestorów ważny jest również wygląd, który w przypadku deski Navarra pozwala stworzyć harmonijne, ciepłe wnętrza.

Szwedzki producent podłóg proponuje swoim klientom rozwiązania, które są praktyczne i na pewno przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym inwestorom. Dąb Navarra, który należy do kolekcji podłóg European Naturals wydobywa to, co w podłogach dębowych oraz klonowych najlepsze, podkreślając ich naturalność.

Ekskluzywna i ponadczasowa podłoga

Dąb Navarra w stu procentach imituje podłogę z drewna litego. Deska trójwarstwowa – biorąc pod uwagę wygląd ma wszystkie cechy, którymi się powinny charakteryzować np. parkiety. Zachwyca zwłaszcza kolorystyka, która idealnie skomponuje się z praktycznie wszelkiego rodzaju wyposażeniem pomieszczeń. Uniwersalność kolorystyczna tej deski pozwala na jej montaż w dowolnym miejscu. Dąb Navarra to kompozycja bieli, beżu, żółci, brązu, szarości i delikatnej czerni. Gładka struktura deski sprawia, że nawet gdy chodzimy po niej boso nie odczuwamy dyskomfortu. Ogromnym plusem jest zastosowanie do wykończenia lakieru półmatowego, który potęguje efekt naturalności podłogi. Świetnie widoczne są wszelkie przebawienia, przetarcia oraz sęki.

Zamek Woodloc 5

Deska trójwarstwowa marki Kährs jest niezwykle wytrzymała oraz praktyczna. Bardzo duża w tym zasługa nowoczesnego zamka Woodloc 5, który pozwala na precyzyjne i przede wszystkim trwałe łączenie ze sobą desek. Wykorzystanie tego rozwiązania sprawia, że montaż podłogi jest znacznie szybszy, a sama jej powierzchnia jest mocniejsza i bardziej stabilna. Woodloc 5 powoduje, że pod wpływem wilgotności powietrza lub występowania ogrzewania podłogowego deski nie tracą swoich właściwości mechanicznych, a ułożona podłoga ma przez cały czas równą powierzchnię. Nawet po wielu latach intensywnego użytkowania zamek gwarantuje brak kłopotów z podłogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane