Dąb hiszpański – południowy temperament podłogi laminowanej

Dąb hiszpański – południowy temperament podłogi laminowanej

Marka Witex to jedna z najbardziej znanych firm, oferująca niebanalne, uniwersalne aranżacyjnie, estetyczne i trwałe podłogi laminowane. Kolekcją, która cieszy się ostatnio dużą popularnością jest Bonita, a towarem eksportowym podłoga laminowana Dąb Hiszpański. Jej wykorzystanie w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych oraz usługowych nadaje wnętrzom temperamentu oraz dynamizmu. Połączenie ciekawego wzornictwa, oryginalnej kolorystyki, charakterystycznego usłojenia pozwala na komponowanie wnętrz niezwykłych.

Podłoga z dębu hiszpańskiego cieszy się uznaniem klientów

Inwestorzy indywidualni i biznesowi, a także pracownie projektowe zajmujące się aranżacją wnętrz już dawno dostrzegły potencjał tkwiący w podłogach laminowanych. Dąb Hiszpański jest odzwierciedleniem oczekiwań o podłodze funkcjonalnej, trwałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, obtłuczenia, zarysowania, a także plamy. Aby dobrze zrozumieć popularność tego rodzaju podłogi, warto bliżej przyjrzeć się parametrom technicznym. Dąb Hiszpański posiada klasę ścieralności AC4 i może być montowany na posadzkę z ogrzewaniem podłogowym. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż panele mają impregnowane krawędzie, co zapobiega wdzieraniu się w podłogę wilgoci. Powłoka podłogi jest odporna na zarysowania, w tym tych powstających przez kółka czy krzesła. Inną zaletą jest posiadanie podklejonej maty wyciszającej Sound-Protect Eco Plus.

Walory estetyczne

Podłoga ma niezwykły urok. Patrząc na nią oraz dotykając jej powierzchni mamy nieodparte wrażenie kontaktu z podłogą, która jest w 100% drewniana, naturalna, przyjemna w codziennym użytkowaniu. Warto zwrócić uwagę na piękny kolor paneli. Fascynująca mieszanka różnych odcieni beżu, brązu oraz delikatnej bieli pozwala komponować podłogę z dynamicznymi kamieniami dekoracyjnymi, tapetami, szkłem czy metalem. Kolorystyka podłogi jest na tyle uniwersalna, że inwestor może bez kłopotu dobrać do niej rodzaj mebli. To bardzo duży plus, przemawiający właśnie za zakupem tych paneli podłogowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane