Dąb Espresso Grande – esencja piękna ciemnej podłogi

Dąb Espresso Grande – esencja piękna ciemnej podłogi

Wiele osób marzy o ciemnej podłodze, uważając ją za esencję jakości oraz produkt, który skutecznie może zwiększyć możliwości aranżacyjne wnętrz. Ciemna podłoga ma wiele zalet, o których trzeba mówić i które sprawiają, że wnętrza są pełniejsze, ładniejsze, cieplejsze – bardziej funkcjonalne. Ciemna podłoga jest przeznaczona dla inwestorów lubiących ciepło, przytulność, wnętrza delikatne, budujące uczucie komfortu. Dąb Espresso Grande jest tą podłogą, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, szukających rozwiązania ponadczasowego.

Dlaczego warto postawić na Dąb Espresso Grande?

Wybór podłogi to poważna sprawa, jedna z najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć inwestor w trakcie aranżacji wnętrz. Doskonałym rozwiązaniem jest potraktowanie zakupu podłogi jako inwestycji. Dlaczego warto właśnie zainwestować w ten typ podłogi? Głównym walorem jest oczywiście jej trwałość. Dąb Espresso Grande znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, jak salon czy przedpokój, a także w miejscach typowo reprezentacyjnych, jak gabinet czy domowe biuro. Ciemna podłoga będzie idealnie wyglądać w kontraście z jasną kolorystyką ścian oraz masywnymi, kanciastymi meblami. Klienci chętnie ją układają w dużych pomieszczeniach, gdzie jest mocne oświetlenie lub silne nasłonecznienie w ciągu dnia. Pozostałe walory to: podniesienie atrakcyjności pomieszczenia, poczucie ciepła, przytulności i komfortu, doskonała kompozycja z metalem czy szkłem, współgranie z oryginalnymi dodatkami w postaci rzeźb, obrazów, kamieni dekoracyjnych.

Dąb Espresso Grande – połączenie trwałości i elegancji

Właśnie ta podłoga łączy w sobie solidność i piękno, dając inwestorowi praktycznie nieograniczone możliwość aranżacyjne. Dąb Espresso Grande jest podłogą na lata. Niezwykle łatwo ją położyć oraz pielęgnować, aby zachowała swój oryginalny wygląd przez wiele lat. Przy odpowiedniej pielęgnacji nawet obecność dzieci czy zwierząt w domu nie jest w stanie zagrozić pięknemu wyglądowi podłogi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane