Dąb Burlington – uniwersalna podłoga laminowana

Dąb Burlington – uniwersalna podłoga laminowana

Podłogi laminowane mają swoich zadeklarowanych zwolenników. Inwestorzy, którzy są zainteresowani tym, aby przede wszystkim podłoga była estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości na pewno będą zadowoleni z takiego rozwiązania. Jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów tego rodzaju podłóg jest firma Witex. Posiada ona w swoim portfolio znaczą ilość produktów, które spełnią oczekiwania osób ceniących zarówno klasyczne, jak i również nowocześniejsze aranżacje. Jednym z najlepszych przykładów podłogi uniwersalnej jest Dąb Burlington.

Doskonałe właściwości podłogi laminowanej

Podłogi laminowane, w tym Dąb Burlington pasują do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Z powodzeniem można je wykorzystać zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak również w biurach i pomieszczeniach usługowych, jak salony piękności czy SPA. Dąb Burlington idealnie sprawdza się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. To bardzo duża zaleta, która przemawia za montażem. Podłoga jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz odkształcenia – posiada klasę ścieralności AC5. Dodatkowym plusem jest wyposażenie w powłokę antystatyczną, której zadaniem jest zapobieganie powstawaniu napięć elektrycznych. Struktura połogi sprawia, że idealnie nadaje się do miejsc o podwyższonej wilgotności. Deski dostępne są w wymiarach 8 x 192 x 1288 mm.

Aranżacja od klasycznej po nowoczesną

Miłośnicy ciepłych i przytulnych wnętrz oraz nowoczesnych, awangardowych pomieszczeń mogą wykorzystać we własnych wnętrzach podłogę laminowaną Dąb Burlington. Producent zadbał, aby miała szerokie możliwości kompozycyjne. Zaletą podłogi jest jej naturalność. Dzięki temu będzie pasować praktycznie do wszystkich kolorów ścian oraz mebli. Matowa powierzchnia nie będzie odbijać światła słonecznego, a tym samym przeszkadzać w użytkowaniu pomieszczeń. Naturalna imitacja drewna podkreśli niepowtarzalnych charakter salonu, przytulnej sypialni, funkcjonalnego przedpokoju czy domowego gabinetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane