Praktyczna podłoga Dąb Castle

Praktyczna podłoga Dąb Castle

Podłogi w ciemnej kolorystyce są ciepłe, elegancie i praktyczne. Wbrew obiegowym opiniom ich pielęgnacja nie jest trudna. Ważną zaletą tego typu podłóg jest uniwersalność aranżacyjna. Ciemne kolory idealnie kontrastują z jasną kolorystyką ścian, fenomenalnie prezentują się przy każdym rodzaju oświetlenia. Doskonałym przykładem takiej podłogi jest Dąb Castle marki Kahrs.

Podłoga w prosty sposób zwiększa prestiż pomieszczenia. Deski, które są dostępne w wymiarach 7/0,6 x 150 x 1810 mm. pozwalają na ich swobodny montaż we wszystkich pomieszczeniach, nawet tych, które mają nietypowy kształt.

Aranżacje biurowe…

Biuro musi być nie tylko praktyczne, ale również ładnie zaaranżowane – jest przecież wizytówką przedsiębiorcy. Aranżację biura należy zacząć właśnie od połogi, gdyż ma ona największą powierzchnię. Ciemna podłoga w biurze zwiększa uczucie ciepła oraz przytulności. Tworzy świetny klimat do pracy oraz spotkań biznesowych. Dąb Castle marki Kahrs świetnie zaprezentuje się zarówno w mniejszych gabinetach, jak również w salach konferencyjnych. Dąb Castle jest również przeznaczony do pozostałych pomieszczeń reprezentacyjnych oraz tzw. open space. Matowa powierzchnia pozwoli użytkować podłogę w sposób komfortowy.

oraz aranżacje mieszkaniowe

Decydując się na konkretny rodzaj podłogi kierujemy się przede wszystkim właściwościami technicznymi oraz wyglądem. Nie chcemy mieć podłogi funkcjonalnej, ale nie spełniającej oczekiwań. Dąb Castle jest podłogą trwałą, deską trójwarstwową odporną na zarysowania, utratę koloru, pęknięcia oraz przede wszystkim ścieranie. Wszystkie te zalety sprawiają, że Dąb Castle jest podłogą, którą można traktować jako inwestycję, nie wydatek. Ten rodzaj deski trójwarstwowej może być z powodzeniem układany na posadzkę z ogrzewaniem podłogowym. Głęboki, intensywny kolor podłogi nada wszystkim pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru i sprawi, że przebywanie w nich będzie prawdziwą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane