Dąb Argentyński – naturalna podłoga laminowana

Dąb Argentyński – naturalna podłoga laminowana

Podłogi laminowane dzięki swojej wytrzymałości oraz wysokiej estetyce mają swoich zwolenników. Należą do nich głównie osoby, które pragną mieć podłogę prostą w położeniu i utrzymaniu, odporną nawet na największe zabrudzenia oraz duże użytkowanie. Podłogi laminowane są chętnie układane w domach, mieszkaniach oraz pomieszczeniach usługowych. Sprawdzają się w gabinetach, salonach SPA i fryzjerskich, a także klinikach medycyny estetycznej. Dobrym przykładem podłogi laminowanej o stuprocentowo naturalnym wyglądzie jest kolekcja Dąb Argentyński.

Dąb Argentyński – odzwierciedlenie natury

Podłogi, które nie są sztuczne, wyglądają naturalnie są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Musimy mieć na uwadze, że podłoga jest największym elementem w domu, biurze oraz mieszkaniu – musi więc idealnie komponować się z resztą otoczenia oraz być po prostu dobrej jakości. Dąb Argentyński jest kolekcją, która powstała z natury. Idealnie prezentuje się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach, w romantycznej sypialni, a także w reprezentacyjnym salonie.

Ta właśnie podłoga laminowana jest jedną z najbardziej charakterystycznych i najbardziej zbliżonych do naturalnego drewna. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wierzchnia warstwa podłogi, do złudzenia przypominająca dąb. Panele mają przepiękną, różnorodną kolorystykę, mieszają się tu najróżniejsze odcienie czerni, brązu, żółci czy delikatnej bieli. Wyraźnie widoczne są również liczne różnice w strukturze, np. przebarwienia.

Praktyczne zastosowanie dębu argentyńskiego

Marka Witex proponuje wymiar desek 8 x 192 x 1288 mm. Dzięki swojej budowie podłoga jest odporna na wilgoć i może być układana wszędzie tam, gdzie ona występuje. Podłoga ma klasę ścieralności AC 5, co oznacza dużą odporność na zużycie. Kolejną zaletą jest możliwość montażu na posadzkę z ogrzewaniem podłogowym. Nawet przy częstej zmianie temperatury podłoga nie traci swoich oryginalnych właściwości.

Dużym plusem są oczywiście możliwości aranżacyjne. Dąb Argentyński idealnie zaprezentuje się w przytulnym mieszkaniu lub domu oraz w nowoczesnym, chłodnym apartamencie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane