Wineo 1000 Wood – podłoga ekologiczna i wytrzymała

Wineo 1000 Wood – podłoga ekologiczna i wytrzymała

Nowoczesne podłogi powinny pełnić nie tylko funkcję estetyczną. Równie ważną rolę odgrywa ich trwałość, odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, komfort codziennego użytkowania i utrzymywania w czystości oraz łatwość montażu. Niezwykle ciekawą propozycją dostępną w ofercie Vip Parkiet jest Wineo 1000 Wood.

To ekologiczna podłoga wykonana w całości z naturalnych surowców, bez dodatku rozpuszczalników, chloru oraz plastyfikatorów. Posiada ona neutralny zapach i jest nieszkodliwa dla zdrowia.
Do jej zalet zaliczyć można między innymi dużą wytrzymałość, w tym nawet na najcięższe meble czy krzesła na kółkach.

Gwarantuje ona również ochronę dla stawów oraz ciepło dla stóp, a za sprawą miękkiej powierzchni – przyjemną akustykę w pomieszczeniu.

Wineo 1000 Wood to także produkt o szerokim wachlarzu zastosowań – z powodzeniem sprawdzi się w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym czy w wilgotnych pomieszczeniach.

Za sprawą techniki łączenia Connect, nie wymagającej użycia kleju, jej montaż jest szybki i bezproblemowy. Z równą łatwością przebiega jej demontaż, co czyni z niej idealne rozwiązanie dla osób lubiących często zmieniać wygląd swojego domu.

Do wyboru mamy tutaj kilkadziesiąt stylowych dekorów o wzorach inspirowanych drewnem. Z dostępnymi odcieniami zapoznać możemy się pod adresem: https://vipparkiet.pl/producent/wineo-1000-wood/

Parkiety i podłogi drewniane