Vip Parkiet Bartycka – Twoje centrum podłóg

Vip Parkiet Bartycka – Twoje centrum podłóg

Podłogi drewniane są zdecydowanie tymi, które idealnie dekorują wnętrza. Projektanci oraz osoby wykańczające domy/mieszkania poszukują miejsc, gdzie można zakupić nowoczesne deski. Choć sklepy internetowe cieszą się popularnością to stacjonarne salony sprzedaży są wciąż najbardziej oblegane.

Vip Parkiet jest obecny na rynku podłóg od wielu lat. Jednym z miejsc, gdzie można zakupić nasze podłogi oraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa jest Bartycka – kompleksowe centrum wyposażenia wnętrz. Zapraszamy Państwa na ulicę Bartycka 26 – godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 10-18, w soboty 10-16. Nasze salony sprzedaży funkcjonują w pawilonie 16A: boxy 843 oraz 801, a także w pawilonie 207.

Dlaczego warto odwiedzić świat podłóg Bartycka?

Bartycka to duże, nowoczesne, dobrze zaopatrzone centrum wyposażenia wnętrz. To właśnie tu zarówno projektanci, jak klienci biznesowi i indywidualni znajdą rozwiązania, które są modne, praktyczne, trwałe i pasująco do ich wizji pomieszczeń. Świat podłóg Bartycka – tu w naszych salonach znajdziecie: deski z drewna litego, podłogi warstwowe, podłogi laminowane, akcesoria montażowe, listwy przypodłogowe. Swoim asortymentem przewyższamy topowe sklepy internetowe, oferujemy:

– możliwość obejrzenia desek na żywo,
– porównania ze sobą wszystkich typów desek,
– zasięgnięcia opinii na ich temat,
– wyjaśnienia wszystkich wątpliwości,
– porozmawiania ze specjalistą w zakresie podłóg,
– wybrania interesującej deski oraz zamówienia montażu.

Dla klientów niezwykle ważne jest to, że mogą obejrzeć cały asortyment Vip Parkiet i wybrać to, co spełnia ich oczekiwania. Sklepy internetowej takiego wyboru nie dają. Klienci mogą obejrzeć deski, zobaczyć ich kolorystykę, dekoracje, sprawdzić jakość powierzchni. Wszystko to ma bardzo duże znaczenie i pozwala uniknąć rozczarowania.

10a

Kompleksowe doradztwo

Ważnym aspektem naszej pracy z klientami jest doradztwo. W naszych salonach wszystkim odwiedzającym doradzamy, jaki typ deski będzie najlepszy – biorąc pod uwagę jakość podłóg, ich przeznaczenie, sposób montażu oraz pielęgnacji. Dzięki temu klienci darzą nas zaufaniem.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania centrum Bartycka oraz salonów sprzedaży Vip Parkiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane