Nowoczesne podłogi laminowane

Nowoczesne podłogi laminowane

Podłogi laminowane od dłuższego czasu imponują różnorodnością. Już dawno przestały kojarzyć się z panelami marketowymi, które oferowane były w kilku kolorach, często bardzo mocno niedoskonałych. Obecnie wybór podłóg laminowanych jest bardzo szeroki, dzięki czemu każdy z nas ma możliwość aranżacji wnętrza według swojego uznania.

Panele laminowane to dziś najchętniej kupowany rodzaj podłóg. Królują w domach, mieszkaniach, lokalach usługowych oraz sporej ilości biur. Podłogi laminowane zdobyły popularność głównie dzięki prostocie montażu, nowoczesnemu wzornictwu, a także łatwości pielęgnacji. W salonach sprzedaży Vip Parkiet można znaleźć zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne rodzaje laminatów, w tym na przykład laminat Witex.

Podłogi o bardzo dobrych parametrach

Podłogi laminowane, w tym laminat Witex znajdują zastosowanie w różnego rodzaju pomieszczeniach głównie dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym. Odporność na odkształcenia, bardzo twarda warstwa wierzchnia – odporna na ścieranie, dobry i prosty sposób łączenia, a także różnorodność wzorów i kolorów sprawiają, że laminat króluje we wnętrzach reprezentacyjnych oraz użytkowych.

Do pomieszczeń klasycznych i nowoczesnych

Laminat Witex oraz innego rodzaj deski laminowane charakteryzują się przede wszystkim różnorodnością. Brak monotonii to jedna z podstawowych zalet tego rodzaju podłóg. Bogata kolorystyka, mieszkanie się różnorodnych barw, ekspozycja usłojenia, postawienie na bardzo naturalny wygląd oraz delikatną dla ciała strukturę – to dzięki temu laminat sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie może być wykorzystany np. parkiet z drewna litego.

Dostępność w salonach Vip Parkiet

W salonach sprzedaży Vip Parkiet oferujemy bardzo duży wybór podłóg laminowanych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z popularności tego rodzaju rozwiązania, dlatego nasi doradcy są gotowi, aby pomóc w wyborze. Rekomendujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu montaż przebiega bezproblemowo, a wygląd pomieszczeń jest zgodny z oczekiwaniami klientów.

Parkiety i podłogi drewniane