Podłogi Kahrs – tradycja drewnianych podłóg w nowoczesnych wnętrzach

Podłogi Kahrs – tradycja drewnianych podłóg w nowoczesnych wnętrzach

Poszukując stylowych okładzin podłogowych, warto zwrócić uwagę na naturalne drewno. Na rynku możemy znaleźć wiele różnych firm oferujących deski podłogowe. Do jednych z najczęściej wybieranych zalicza się marka Kährs. Warto dowiedzieć się, jakie kolekcje są oferowane przez szwedzką firmę, a także jakimi parametrami wyróżniają się konkretne produkty.

Marka Kährs – firma z tradycjami

Ponad 150-letnie doświadczenie marki Kahrs stanowi jeden z największych fenomenów produktów tej marki. Miejscem, w którym wszystko się zaczęło i rozwój firmy trwa do dzisiaj, jest południowa Szwecja. Innowacyjne spojrzenie na drewniane podłogi i niezatrzymywanie się wyłącznie na jednym produkcie doprowadziły szwedzką firmę do ogólnoświatowego sukcesu.

Obecnie deski podłogowe oraz pozostałe produkty marki Kahrs są dostępne w ponad 70 krajach Europy, Ameryki Północnej oraz Azji. Przełomowym czasem był 1941 rok, kiedy to firma Kahrs uzyskała patent za opracowanie podłogi wielowarstwowej, która zyskała bardzo dużą popularność w latach powojennych.

Fenomen drewnianych podłóg marki Kährs

Za wyjątkowością podłóg marki Kährs przemawia nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim podążanie za wszelkimi innowacjami. Dlatego dobrze jest dokładnie poznać ten produkt, aby przekonać się o tym, iż jest to naprawdę celny wybór do naszego mieszkania.

Podłogi drewniane marki Kahrs wyróżniają się przede wszystkim:

  • Systemem Woodloc® – jest to innowacyjny system bezklejowego łączenia drewnianych desek. Dzięki temu możemy cieszyć się również brakiem konieczności wykonywania szczelin dylatacyjnych, co jest bardzo pomocne w układaniu podłogi w pobliżu drzwi oraz różnych przewężeń.
  • Szerokim wyborem desek drewnianych – wśród produktów wyróżniamy deski wykonane z jesionu, dębu lub orzechu. Ponad 170 różnych wzorów różniących się między sobą kolorem, strukturą, a także ilością lameli powoduje, że możemy dopasować produkt do wszystkich naszych oczekiwań.
  • Możliwością montażu na posadzce z ogrzewaniem podłogowym – większość desek drewnianych marki Kährs możemy położyć w każdym pomieszczeniu, w którym planujemy podłogówkę.
  • Przystępną ceną – szwedzka marka pokazuje, iż możemy cieszyć się piękną i wyjątkowo trwałą podłogą bez bardzo dużego nakładu finansowego. Przystępne ceny powodują, iż wymarzone deski podłogowe z konkretnych gatunków drewna znajdują się na wyciągnięcie ręki.

Deski drewniane firmy Kährs do nowoczesnych wnętrz

Decydując się drewniane podłogi szwedzkiej marki, z powodzeniem dopasujemy je do nowoczesnych wnętrz. Dzięki odpowiedniej strukturze, a także dopasowaniu wyjątkowego koloru, będziemy mogli wykończyć podłogi w mieszkaniu urządzonym w stylu skandynawskim, industrialnym, czy też minimalistycznym.

Drewniane podłogi wykazujące się bardzo dużą solidnością, zostały zaimpregnowane na wiele sposobów. Dlatego sami decydujemy, czy chcemy zdecydować się na deski olejowane, lakierowane, bądź też pokryte olejowoskiem. Nie zapominajmy jednak o tym, aby dbać o ich regularną pielęgnację oraz konserwację, dedykowanymi do tego celu preparatami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane