Gdzie w Warszawie kupić podłogę drewnianą?

Gdzie w Warszawie kupić podłogę drewnianą?

Warszawa jest miejscem, gdzie co roku zostaje oddanych do użytku wiele inwestycji, zarówno realizowanych przez deweloperów, jak i osoby prywatne. Inwestorzy poszukują zatem miejsc, gdzie mogą kupić materiały wykończeniowe, w tym oczywiście podłogi. Gdzie się udać, aby mieć duży wybór i nie przepłacać?

Podłoga drewniana lub drewnopodobna to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na to, aby udekorować wnętrze w sposób praktyczny oraz estetyczny. Nic więc dziwnego, że salony sprzedaży, np. Vip Parkiet cieszą się bardzo dużą popularnością. Podpowiadamy, czym się kierować i gdzie szukać najlepszych podłóg.

Markety budowlane i wykończeniowe

Sklepy oferujące materiały wykończeniowe są odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które pragną samodzielnie wykończyć wnętrza, najczęściej panelami podłogowymi. Plusem wizyty w marketach jest oczywiście rozpiętość cenowa – znajdziemy tam zarówno dobre jakościowo podłogi (warstwowe oraz panele), a także rozwiązania z niższej półki – dla osób z mniejszym budżetem. Minusem jest (w większości przypadków) brak usługi montażu.

Salony sprzedaży, np. Bartycka

Alternatywą dla marketów są salony sprzedaży Vip Parkiet (Łomianki, Bartycka, TTW Opex, Home Concept). Plusem wizyty w takich salonach jest na pewno indywidualne podejście do klienta oraz szeroki wybór desek, które w marketach budowlanych nie są dostępne. Przykładem są tu chociażby deski jednego z najbardziej znanych producentów – firmy Kährs. Odwiedzając salony Vip Parkiet można uzyskać kompleksową pomoc oraz doradztwo, dzięki którym zakupiona podłoga spełni oczekiwania. Bardzo dużym plusem jest oczywiście jakość oferowanych desek, prostota ich montażu, łatwość pielęgnacji. W salonach Vip Parkiet można oczywiście zamówić podłogę wraz z montażem – zatrudniamy ekipy, które doskonale znają się na swoje pracy i mają duże doświadczenie w układaniu wszelkiego rodzaju podłóg.

Parkiety i podłogi drewniane