Podłoga bielona w sypialni

Podłoga bielona w sypialni

Sypialnia jest miejscem zupełnie wyjątkowym. To właśnie w tym pomieszczeniu się relaksujemy i nabieramy sił. To, jak wygląda „oaza spokoju” jest niezwykle ważne. Rodzaj podłogi, kolor ścian, przemyślane dodatki czy wygodne łóżko – wszystko to ma ogromne znaczenie i wpływ na to, jak w sypialni się czujemy.

Aranżacja sypialni musi być przemyślana. Jeżeli mamy taką możliwość, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego architekta wnętrz. Takie rozwiązanie jest coraz bardziej popularne, głównie ze względu na brak czasu inwestorów oraz lepszą znajomość trendów przez dekoratorów. Ogromną popularnością cieszą się sypialnie klasyczne lub takie w stylu skandynawskim, gdzie króluje biel, światło oraz dąb bielony na podłodze. Podłoga ma wielki wpływ na wygląd sypialni.

Sypialnia to nie salon

O ile utrzymanie w czystości podłogi bielonej może być problemem, o tyle w sypialni jest to dużo łatwiejsze. Sypialnia nie jest pomieszczeniem, gdzie panuje duży ruch. Dąb bielony, chociażby w postaci Villa White odświeży pomieszczenie, nada mu delikatności oraz zwiększy estetykę. Dąb bielony zabezpieczony twardym olejem lub odpowiednim lakierem nie będzie trudny w utrzymaniu czystości.

Ponadczasowa biel

Dąb bielony jest jedną z najbardziej uniwersalnych desek. Dekoratorzy, a także inwestorzy indywidualni cenią sobie ten rodzaj podłogi, gdyż charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem i praktycznością, ale przede wszystkim dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Dąb bielony idealnie współgra ze wszystkim, co funkcjonuje w sypialni. Bez problemu do podłogi możemy dopasować kolorystykę ścian, meble, zasłony czy pozostałe dodatki. Ważnym aspektem jest to, że podłoga nie tworzy monotonnych wnętrz.

Biel = poczucie komfortu

Biel nieustannie kojarzy się z przyjemnością, niewinnością i czystością. Jest również kolorem kojącym, neutralnym dla oczu. Podłoga – z racji tego, że ma największą powierzchnię ma zasadniczy wpływ na wygląd całego pomieszczenia. Wybierając dąb bielony, dodając elegancki dywan sprawimy, że będzie odpoczywać nie tylko nasze ciało, ale również umysł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane