Parkiet trójwarstwowy do salonu z kominkiem

Parkiet trójwarstwowy do salonu z kominkiem

Choć za oknem lato w pełni to inwestorzy wykańczający wnętrza zadają sobie pytania dotyczące wystroju salonu, w którym zainstalowany jest kominek. Ogromne znaczenie przy wystroju wnętrza ma podłoga. Powinna ona idealnie komponować się z kominkiem oraz resztą otoczenia. Dzięki temu wnętrze będzie eleganckie oraz komfortowe w użytkowaniu.

Marka Vip Parkiet w swoich salonach sprzedaży posiada wiele wzorów desek, które idealnie pasują do salonu z zainstalowanym kominkiem. Odwiedzając nasze salony, np. w Łomiankach można zapoznać się z szeroką ofertą desek, które świetnie wzbogacają salon, podnoszą jego prestiż oraz świetnie współgrają z kominkami. Jednym z rozwiązań, które szczególnie możemy polecić jest Parkiet Chapel – Chapel Minster Howden.

Parkiet trójwarstwowy jako idealna podłoga

Parkiet trójwarstwowy Parkiet Chapel jest dużo lepszym rozwiązaniem niż deska z drewna litego lub marketowe panele laminowane. Główną zaletą Parkiet Chapel jest komfort użytkowania – deska jest łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także bardzo cicha. Budowa parkietu trójwarstwowego sprawia, że w przeciwieństwie do podłogi litej parkiet nie skrzypi.

Podłoga, jak ze starego dworu

Parkiet Chapel, wzór Chapel Minster Howden jest rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie przede wszystkim ponadczasowy i niestandardowy wygląd. Zaletą deski jest bowiem jest oryginalny wygląd, objawiający się przede wszystkim różnorodną kolorystyką. Występowanie bieli, beżu, żółci, brązu, delikatnej zieleni czy szarości sprawia, że deska ma ogromne możliwości aranżacyjne. W pomieszczeniu (przeważnie salonie), gdzie znajduje się kominek liczy się przede wszystkim elegancja – Parkiet Chapel – Chapel Minster Howden po połoga niczym ze starego dworu – elegancka, fascynująca, niepowtarzalna i przede wszystkim świetnie prezentująca się w świetle domowego kominka.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży i przekonania się na żywo o zaletach Parkiet Chapel.

Parkiety i podłogi drewniane