3 ciekawe propozycje ciemnego parkietu do salonu

3 ciekawe propozycje ciemnego parkietu do salonu

Parkiet ciemny to zdecydowanie rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elegancję oraz nowoczesną formę. Parkiety o ciemnej kolorystyce świetnie sprawdzają się w salonach, sypialniach, pokojach gościnnych, we wnętrzach mocno nasłonecznionych i reprezentacyjnych. Pragniemy zaprezentować 3 ciekawe rozwiązania.

W salonach Vip Parkiet w Warszawie, a także w naszym salonie głównym w Łomiankach można na własnej skórze przekonać się, że ciemny parkiet to idealne rozwiązanie wykończenia podłogi. Ciemna kolorystyka deski pozwala aranżować wnętrza dynamiczne, nowoczesne, dopracowane, gdzie wszystkie „elementy” wystroju są do siebie dopasowane. Parkiet ciemny to zalety, który nie można nie zauważyć. Które deski cieszą się szczególnym zainteresowanie klientów?

Dąb Phoenix olejowoskowany szczotkowany

Parkiet ciemny nie musi kojarzyć się wyłącznie z czernią lub brązem. Idealnym rozwiązaniem jest taka kompozycja kolorów, która znacząco podniesie wartość pomieszczenia, ułatwi aranżację, pozwoli użytkować pomieszczenie komfortowo. Dąb Phoenix to praktyczne rozwiązanie. Ciekawe usłojenie, intrygująca kolorystyka, a także występowanie przebarwień sprawiają, że deska ma duże możliwości aranżacyjne.

Dąb Burgund lakierowany

Wykończona lakierem półmatowym deska z drewna litego to ciekawy, intrygujący kandydat na najlepszy parkiet ciemny. Jego najważniejsze cechy charakterystyczne to: prosty i klasyczny wygląd, ciekawa powierzchnia, dość jednolita kolorystyka, brak mocnych, oryginalnych dekorów. Dąb Burgund przeznaczony jest dla miłośników sprawdzonych, pasujących do wszystkiego desek.

Jesion Castango olejowoskowany

Ten parkiet ciemny to idealny kandydat do przemyślanych, często odważnych, a na pewno nietuzinkowych wnętrz. Ich największą zaletą jest ponadczasowy, wpadający w oko kolor, a także bardzo widoczne podkreślenie usłojenia. Jesionowa podłoga z drewna litego spełni oczekiwania osób, które cenią sobie drewno, jako najszlachetniejszy materiał, z którego można wykończyć podłogę.

Parkiety i podłogi drewniane