Kiedy warto zainwestować w parkiet pałacowy?

Kiedy warto zainwestować w parkiet pałacowy?

Parkiety pałacowe znane są od lat. Ich piękno, elegancja, niepowtarzalne wzornictwo oraz klimat, który tworzą sprawiają, że wnętrze jest luksusowe i zapiera dech w piersiach. Parkiety pałacowe coraz częściej można spotkać również w indywidualnych mieszkaniach. Kiedy warto pokusić się o taką podłogę?

Parkiet pałacowy jest rozwiązaniem na indywidualne zamówienie. Jego zaprojektowanie, wykonanie, ułożenie oraz zabezpieczenie wymaga nie tylko wiedzy, ale również odpowiedniego przygotowania podłoża, wykorzystania profesjonalnych narzędzi oraz długotrwałej pracy. Fachowiec układający parkiet musi dokładanie wiedzieć, jak pracować, aby spełnić oczekiwania klienta. W naszych salonach Vip Parkiet można zakupić parkiety pałacowe wraz z profesjonalnym montażem. Dlaczego parkiet pałacowy swoją estetyką może przewyższać inne deski drewniane?

Podłoga stylowa, nie masowa

Parkiet pałacowy to efekt wielu godzin pracy doświadczonego fachowca. Efekt, który uzyskujemy dzięki tego rodzaju podłodze często zapiera dech w piersiach. Parkiety pałacowe tworzą niepowtarzalny, luksusowy, niestandardowy klimat, który sprzyja zarówno odpoczynkowi, jak również pracy oraz rozrywce. To rozwiązanie „szyte na miarę”.

Różnorodne wzornictwo

Parkiet pałacowy swoim wyglądem znacząco różni się od tradycyjnych podłóg z drewna litego lub parkietów warstwowych. To kompozycja różnych gatunków drewna, połączonych ze sobą i dzięki temu tworzących niepowtarzalne wzory. Inwestor otrzymuje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji, szansę na stworzenie wnętrz o charakterze luksusowym.

Niekończące się możliwości

Dowolność aranżacji to jeden z największych plusów. Parkiety pałacowe – bogate w różnego rodzaju dekory świetnie zaprezentują się zarówno w klimatycznym, małym pokoju, jak również większym salonie czy jadalni. Zaletą, której warto pamiętać jest także możliwość łączenia w jednej podłodze drewna krajowego i egzotycznego. Takiej możliwości nie ma w innych rodzajach podłóg.

Parkiety i podłogi drewniane