Parkiet orzech do salonu i nie tylko

Parkiet orzech do salonu i nie tylko

Drewno orzecha idealnie nadaje się do produkcji wszelkiego rodzaju podłóg, w tym tych z drewna litego. Jego amerykański odpowiednik ceniony jest głównie ze względu na bardzo duże właściwości kompozycyjne. Różnorodna, ciekawa kolorystyka oraz niebanalne wzornictwo sprawiają, że sprawdzi się dobrze zarówno w salonie, jak i innych pomieszczeniach.

Parkiet orzech to jedno z ciekawszych rozwiązań, pozwalających na różnorodność w aranżacji wnętrz. Podłogi, które zostały wykonane z tego właśnie drewna cieszą się uznaniem inwestorów, głównie ze względu na ciekawy wygląd, trwałość oraz uniwersalność aranżacyjną. Parkiet orzech to rozwiązanie dla tych, którzy pragną czegoś innego niż dąb, jesion czy bardzo popularne drewna egzotyczne. Parkiet orzech amerykański – jego cena jest również atrakcyjna, więc każdy może sobie pozwolić na zakup właśnie takiej podłogi.

Parkiet orzech amerykański

Fascynującym i praktycznym rozwiązaniem jest parkiet orzech amerykański (północnoamerykański. Parkiet orzech to przede wszystkim różnorodna kolorystyka – barwy od jasnobrązowych, poprzez czekoladowo-brązowe, a skończywszy na elementach czerni. Idealna kompozycja barw, która jednocześnie podkreśla naturalny, efektownie przebiegający zakres słojów sprawia, że deska jest elegancka, estetyczna oraz w prosty sposób nadaje pomieszczeniu wspaniałego wyglądu. Parkiet orzech amerykański cena w tym przypadku nie jest przeszkodą do zakupu.

7a

Ekskluzywne wykończenie

Parkiet orzech to przepiękny mix kolorów oraz usłojenia. Podłoga wygląda bardzo naturalnie i pełni funkcję ekskluzywnej. Sprawia to, że inwestor ma praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Parkiet orzech amerykański może być bez przeszkód układany w salonie, sypialni, pokoju gościnnym czy prywatnym gabinecie. Idealnie wkomponuje się w otoczenie – stworzy kompozycyjną całość z meblami, oświetleniem, dekoracjami naściennymi. Parkiet orzech nadaje się do domów, mieszkań, apartamentowców, a także wnętrz w starych, klasycznych kamienicach.

Parkiety i podłogi drewniane