Parkiet klon na przykładzie Kährs Bruma

Parkiet klon na przykładzie Kährs Bruma

Drewno klonowe jest bardzo wytrzymałe oraz mało kurczliwe. Charakteryzuje się piękną barwą, eleganckimi wąskimi słojami, ciekawym wzornictwem. Z uwagi na swoją twardość drewno klonowe wykorzystywane jest do produkcji parkietów. Te cieszą się zaś ogromną popularnością.

Marka Vip Parkiet w swojej ofercie posiada liczne parkiety z drewna klonowego. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Kährs Bruma. Ten rodzaj deski jest chętnie wybierany do nowoczesnych aranżacji, gdzie liczy się duża estetyka, jak również praktyczność zastosowań – wyrażona chociażby w możliwości łączenia deski z innymi materiałami wykończeniowymi. Dodatkowo wykonanie deski z drewna klonowego i zabezpieczenie jest nowoczesnym matowym olejem sprawiają, że sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, począwszy od salonu, a na sypialni kończąc.

Klon do pomieszczeń mocno użytkowanych

Klon jest niezwykle twardym drewnem. Parkiet klon Bruma został wykonany z twardego klonu, a to bezpośrednio przekłada się na jakość deski. Zaletą jest więc możliwość montażu wszędzie tam, gdzie jest duże natężenie ruchu. Dobrymi miejscami są tu: salon, pokój gościny czy przedpokój. Kährs Klon Bruma sprawdzi się również w pomieszczeniach użytkowych, jak: salon piękności, gabinet fryzjerski, salon kosmetyczny.

lipiec6a

Elegancja

Klon jest drewnem eleganckim, dlatego znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na komforcie mieszkania. Parkiet klon Kährs Bruma charakteryzuje się ponadprzeciętnym wyglądem, o którym można się przekonać biorąc jedną z desek do ręki. Deska ma swój niepowtarzalny charakter, który objawia się ciekawą, miłą dla rąk i stóp strukturą, niebanalnym usłojeniem i kolorystyką.

Zastosowanie matowego oleju sprawiło, że deska wygląda jeszcze bardziej elegancko. Jej zaletą jest idealna prezencja zarówno w pomieszczeniach nasłonecznionych, jak i tych bardziej zaciemnionych. Parkiet klon to świetne rozwiązanie pozwalające podnieść prestiż wnętrza i zachować jego oryginalny wygląd przez wiele lat.

Parkiety i podłogi drewniane