Jak wybrać dobrą firmę do układania parkietu?

Jak wybrać dobrą firmę do układania parkietu?

Na rynku – w szczególności warszawskim funkcjonuje wiele firm, które zajmują się sprzedaż oraz układaniem parkietów. Jedną z najstarszych i najdłużej funkcjonujących jest Vip Pakiet. Wiele osób, które zabierają się za wykończenie wnętrz zadają sobie pytanie – czym powinny się kierować wybierając firmę, która ułoży parkiety. Podpowiadamy, o czym warto pamiętać.

Parkiet. Kontakt do dobrego salonu sprzedaży, który jednocześnie posiada wyspecjalizowaną ekipę montażową jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Fachowcy, którzy dysponują odpowiednimi narzędziami oraz niezbędną wiedzą potrafią w krótkim czasie całkowicie odmienić charakter domu, mieszkania czy lokalu usługowego – czyli miejsc, gdzie swoje zastosowanie znajdują wszelkiego rodzaju deski. Musimy pamiętać, że wybór odpowiedniego wykonawcy zagwarantuje nam spokój oraz pozwoli się w pełni cieszyć podłogą, którą zakupiliśmy. O czym warto pamiętać wybierając firmę od podłóg?

Kupno podłogi i montaż od jednej firmy

Często praktykowanym i dobrym rozwiązaniem jest zakup desek wraz z montażem. Jest to dobre rozwiązanie o ile firma dysponuje kilkoma sprawdzonymi, równorzędnymi ekipami montażowymi. Parkiet – kontakt z jedną z takich ekip (polecanych przez sprzedawcę) może oszczędzić nam bardzo dużo czasu oraz zmniejszyć koszty całej inwestycji (często salony sprzedaży oferują montaż w cenie parkietu). Unikamy również sytuacji, w których trafimy na fachowca bez doświadczenia.

Firma z polecenia

Szukając dobrego salonu sprzedaży podłóg warto zasięgnąć opinii naszych znajomych. Deski drewniane są na tyle popularne, że na pewno znajdziemy kogoś, kto takie ma w swoim mieszkaniu lub domu. Parkiet kontakt z „polecenia” to również gwarancja, że nie zostaniemy oszukani.

Jakość pracy

Dobre salony sprzedaży (jak te marki Vip Parkiet) mogą pochwalić się rozbudowaną galerią realizacji. Na zdjęciach możemy obejrzeć efekt pracy parkieciarzy. Renomowana firma przedstawi również umowę oraz udzieli gwarancji na piśmie na wykonane przez siebie usługi. Wtedy będziemy mieli pewność, że dobrze położony parkiet będzie nam służył przez wiele lat.

Parkiety i podłogi drewniane