Parkiet jesionowy do salonu

Parkiet jesionowy do salonu

Jesion to jeden z najchętniej wybieranych rodzajów drewna na podłogę. Może występować zarówno w postaci deski litej, jak również parkietów warstwowych. Parkiet jesion pozwala aranżować wnętrza w sposób estetyczny, a jego bielona wersja dodatkowo potęguje uczucie piękna. Marka Vip Parkiet w swojej ofercie posiada tego rodzaju deski.

Jesion to drewno wytrzymałe, estetyczne i praktyczne. Stąd wynika jego popularność wśród osób, które decydują się na ten rodzaj podłogi. Drewno to cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu może być bez przeszkód stosowane w pomieszczeniach bardzo często użytkowanych, jak np. salon. Parkiet jesion jest więc odpowiednim rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie połączenie estetyki i dobrej jakości.

Parkiet jesion bielony – idealny do salonu?

Parkiet jesionowy w wersji bielonej zdecydowanie ma swój urok. Biel jest kolorem ponadczasowym, prowadzającym do wnętrza ład i porządek. Zaletą parkiet jesion bielony jest więc fakt, że bez problemu można do tego rodzaju desek dopasować pozostałe elementy wystroju wnętrza. Dzięki swojemu wyglądowi jest to niemalże idealna podłoga do salonu.

9a

Parkiet jesion, czyli podłoga, która nie przytłacza

Parkiet jesion bielony swoim wyglądem zdecydowanie wpisuje się w wystrój każdego salonu. Na uwagę zwraca przede wszystkim dopasowana do siebie kolorystyka deski, widoczne usłojenie, a także miła w dotyku powierzchnia. Umiejętnie położona podłoga ma jeszcze jedną zaletę, o której koniecznie trzeba wspomnieć – nie przytłacza swoim wyglądem. Naturalność, jaką prezentuje parkiet jesionowy sprawia, że nawet po wielu godzinach przebywania w salonie nie będziemy się czuli zmęczeni (jak to często bywa w przypadku bardzo ciemnych, intensywnie kolorowanych desek).

Parkiet jesion idealnie łączy się z różnego rodzaju dekoracjami – nie ważne, czy pomieszczenie aranżujemy w stylu skandynawskim czy bardziej nowoczesnym. To podłoga uniwersalna, która pozwoli zaaranżować salon w taki sposób, o jakim marzyliśmy.

Parkiety i podłogi drewniane