Gdzie można kupić parkiet jesionowy?

Gdzie można kupić parkiet jesionowy?

Każdy z nas pragnie mieć praktyczną, elegancką podłogę, która przez wiele lat zachowa swój piękny wygląd. Jednocześnie dokonując wyboru dość mocno spoglądamy na domowy budżet, który najczęściej obejmuje zarówno zakup desek, jak również ich montaż. Podpowiadamy, jak zakupić parkiet jesionowy.

Decydując się na podłogę drewnianą musimy liczyć się z tym, że nie będzie to najtańsze rozwiązanie. Dlatego warto potraktować taki zakup nie jako wydatek, ale jako inwestycję, która pozwoli nam się cieszyć piękną, ponadczasową podłogą. Parkiet jesionowy, cena nie może być przesadnie niska, gdyż świadczyć to może po pierwsze, że towar jest gorszej jakości, np. 3 klasy, może mieć również uszkodzenia fabryczne. Przesadnie niska cena od razu powinna wzbudzić naszą czujność.

Parkiet jesion – cena adekwatna do jakości?

Parkiet jesionowy – cena może wahać się w okolicy 100 złotych netto za jeden metr kwadratowy podłogi w 1 klasie jakościowej. Co oznaczają klasy jakościowe parkietów? 1 klasa oznacza, że drewno charakteryzuje się naturalnym usłojeniem. Również jego kolorystyka jest spójna, nie ma kolorowych łat czy innych mało estetycznych niespodzianek. Deska pierwszej klasy nie ma również pęknięć powierzchniowych i wewnętrznych, a także żadnego rodzaju innych uszkodzeń. Parkiet jesion – cena jest więc znacznie wyższa niż w przypadku parkietu 3 klasy.

Gdzie warto kupować?

Przy zakupie parkiet jesion cena jest jednym z najważniejszych czynników. Powinniśmy jednak zwracać również uwagę na to, jakimi umiejętnościami montażowymi dysponują fachowcy, którzy mają podłogę układać. Deska, która niejednokrotnie może być warta kilka tysięcy złotych nie może być układana przez osoby, które nie mają doświadczenia. Warto odwiedzić salony sprzedaży Vip Pakiet, np. w Łomiankach lub Warszawie. Parkiet jesion cena – tu jest zawsze atrakcyjna, a klienci mogą być pewni, że montaż zostanie przeprowadzony w terminie oraz z zachowaniem wszystkich prawideł sztuki budowlanej.

Parkiety i podłogi drewniane