Panele podłogowe na wysoki połysk

Panele podłogowe na wysoki połysk

Panele podłogowe na wysoki połysk to rozwiązanie niezwykle efektowne, które doskonale prezentować będzie się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach. Pomieszczenia, w których zostaną one zastosowane wyglądają niezwykle luksusowo, a co więcej – wydają się być większe niż w rzeczywistości. Co jeszcze warto wiedzieć na ich temat?

Posadzki z połyskiem to świetne rozwiązanie do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu minimalistycznym, glamour lub industrialnym. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by umieścić je w pokoju utrzymanym w klimacie tradycyjnym.

Tego typu podłogi swoją wytrzymałość oraz połysk zawdzięczają nowoczesnej technologii utwardzania powierzchni lakierowanych przy pomocy elektronów, co pozwala na wyeliminowanie rozpuszczalników z procesu produkcji.

Do zalet paneli na wysokich połysk zaliczyć można między innymi fakt, iż są one produkowane na bazie naturalnych surowców. Podstawą każdego elementu jest wykonana z włókien drzewnych płyta, która charakteryzuje się dużą twardością i gęstością. Tego typu panele są również bardzo wytrzymałe, co jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii bezpośredniego nadruku na płytę oraz wspominanych powyżej elektronów. Atutem paneli na wysoki połysk jest także łatwość w utrzymywaniu ich w czystości. Dzięki odpowiednio dopasowanym częściom i idealnie gładkiej powierzchni kurz nie osadza się tu w szczelinach, a całą podłogę można z łatwością przetrzeć delikatnym mopem. Dodatkowo, takie podłogi są także odporne na działanie wysokich temperatur i promieniowanie słoneczne, a także ścieranie i zaplamienie.

Bogaty asortyment tego typu desek jest dostępny w znajdujących się w Warszawie salonach Vip Parkiet.

Parkiety i podłogi drewniane