Panele Adore Regent BPC

Panele Adore Regent BPC

Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości podłogi, panele bambusowe BPC Regent idealnie sprawdzą się do tego celu. Wykorzystana w ich rdzeniu mieszanka winylowo – bambusowa cechuje się doskonałą elastycznością i wytrzymałością.

Podłogi bambusowe stanowią idealne rozwiązanie do intensywnie eksploatowanych przestrzeni takich, jak biura czy lokalne handlowe oraz usługowe. Z powodzeniem zastosować można je także w domach prywatnych. Tego typu panele LVT doskonale radzą sobie również ze szkodliwym działaniem promieniowania UV oraz wahaniami temperatur.

Jak już zostało wspomniane, rdzeń paneli stanowi wysokiej jakości mieszanka bambusa oraz winylu. Wierzchnia warstw to natomiast winyl o wysokiej odporności na uszkodzenia oraz zabezpieczający film doskonale imitujący drewno. Warto tu także wspomnieć o tym, że stosowany do produkcji bambus pochodzi wyłącznie z certyfikowanych upraw, co przekłada się na długoletnią eksploatację wykonanej z niego posadzki.

Wszystko to sprawia, że panele bambusowe są zarówno praktyczne, jak i niezwykle funkcjonalne. Idealnie sprawdzą się one zarówno w klasycznych pomieszczeniach, jak i tych urządzonych w stylu nowoczesnym.

Panele Adore Regent BPC docenią osoby, którym zależy na stabilnej, odpornej na wilgoć podłodze, a także te, które chcą stworzyć posadzkę „pływającą”, która pozbawiona będzie efektu stukania. To także świetne rozwiązanie dla klientów planujących remont lub chcących zaaranżować wnętrze w krótkim czasie i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Związane jest to z faktem, iż panele bambusowe BPC cechują się łatwym montażem nie wymagającym kleju i podkładu. Z ich pomocą jesteśmy również w stanie uzyskać niepowtarzalny efekt estetyczny – do wyboru jest aż kilkanaście różnych wzorów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, zaopatrując się w nasze podłogi mogą Państwo mieć pewność, że posłużą one przez wiele lat, zachwycając swoim eleganckim wyglądem. Panelami BPC pokryliśmy tysiące metrów kwadratowych powierzchni tak w domach prywatnych, jak i obiektach biurowych czy lokalach usługowych. Zachęcamy do zakupu!

Parkiety i podłogi drewniane