Nowe dekory biopodłóg PURLINE wineo 1000

Nowe dekory biopodłóg PURLINE wineo 1000

Wiosna sprzyja metamorfozom – również we wnętrzach. Szybką i efektowną zmianę można uzyskać sięgając po biopodłogi z kolekcji wineo 1000. To ekologiczna i zdrowa alternatywa dla paneli winylowych oraz płytek i wykładzin dywanowych. Tej wiosny kolekcja wineo 1000 została wzbogacona o nowe, oryginalne dekory oraz strukturę NatureSurface.

Biopodłogi PURLINE wineo 1000 to wysoka jakość oraz możliwość samodzielnego montażu. Dzięki wykorzystaniu ecuranu, czyli przyjaznego środowisku tworzywa, składającego się z olejów roślinnych i kredy, biopodłogi nie wydzielają szkodliwych substancji i są bardzo wygodne w użytkowaniu. Niewątpliwą zaletą kolekcji jest również szeroka oferta dekorów, wśród których w tym sezonie pojawiło się wiele nowych propozycji.

To co wyróżnia wineo 1000 to struktura NatureSurface, czyli 4 rodzaje ultramatowego uszlachetnienia. Wyjątkowy design podkreślają drewniane słoje, sęki i pęknięcia, tworząc imponujący efekt. NatureSurface opiera się na tradycyjnej technice szczotkowania, co plasuje kolekcję wineo 1000 w najwyższej klasie elastycznych i naturalnych wykładzin podłogowych. Różne struktury są indywidualnie dopasowywane do wzorów, czego rezultatem jest przyjemna w dotyku, organiczna podłoga o niespotykanej autentyczności.

Atrakcyjne nowości pojawiły się w linii wineo 1000 wood XL, wzbogaconej aż o 11 dębowych dekorów w modnym formacie dużych desek z czterostronną V-fugą. Desenie Noble Oak: Powder, Vanilla lub Toffee to rozwiązania dedykowane minimalistycznym wnętrzom, w których aranżacja utrzymana jest w bieli. W przestrzeniach industrialnych natomiast doskonale będą prezentować się dekory Calm Oak (Shell, Mocca, Ash), charakteryzujące się zdecydowanym designem. Idealnym rozwiązaniem w klasycznych realizacjach są stylowe i ponadczasowe odcienie Rustic Oak: Taupe, Ginger, Bright oraz Coffee.

W kolekcji wineo 1000 L, pojawiło się 10 wzorów drewnopodobnych o uniwersalnym charakterze, takich jak Natural Pine Beach czy Strong Oak Cinnamon, z wyraźnie widocznym usłojeniem. Podłoga wyposażona w czterostronną fazowaną krawędź, delikatnie szczotkowaną strukturę oraz matowe wykończenie wprowadza do pomieszczenia naturalny, stylowy efekt, stanowiąc efektowne wykończenie zarówno kameralnej sypialni, jak i tętniącego życiem salonu.

Wśród nowości warto zwrócić uwagę na 4 nowoczesne dekory kamiennopodobne z kolekcji wineo 1000 stone L. To idealne rozwiązanie do łazienki, kuchni oraz wnętrz urządzonych w stylu loftowym lub nowoczesnym.

Biopodłogi PURLINE są wytrzymałe i wygodne w pielęgnacji, posiadają miękką, antypoślizgową powierzchnię przyjazną dla stawów oraz bezpieczną w użytkowaniu. Bezzapachowość i brak emisji szkodliwych substancji sprawiają też, że biopodłogi PURLINE wineo 1000 to idealne rozwiązanie dla osób z alergią.

Bogata oferta dekorów i wygoda montażu umożliwiają samodzielne wykonanie spektakularnej metamorfozy wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane