Wineo

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej.

Obie firmy funkcjonują obecnie pod jedną, wspólną marką WINEO, która łączy w sobie kompetencje i know-how obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie. Dzięki marce wineo międzynarodowa firma Windmöller jest synonimem innowacyjnych i wysokiej jakości podłóg w ponad 70 krajach na całym świecie. Bogaty asortyment, w którego skład wchodzą biopodłogi PURLINE, podłogi winylowe oraz podłogi laminowane zorientowany jest na design, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Dlatego rozwiązania proponowane przez wineo znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w przestrzeniach publicznych (m.in. w administracji publicznej, biurach, gastronomii, placówkach edukacyjnych oraz w służbie zdrowia). Potwierdzeniem wysokich standardów ekologicznych i budowlanych są liczne, międzynarodowe certyfikaty. Kolekcje wineo oferują szerokie możliwości aranżacyjne z zachowaniem najlepszych parametrów technicznych, dzięki czemu znalezienie idealnej podłogi do swojego wnętrza jest proste i bardzo szybkie.

Więcej na https://www.wineo-polska.pl/

Filters
Typ podłogi
Producent
Wybarwienie
Gatunek drewna
  • There are no filter terms yet
Parkiety i podłogi drewniane