Nordic Naturals – kolekcja ciepłych podłóg bukowych i jesionowych

Nordic Naturals – kolekcja ciepłych podłóg bukowych i jesionowych

Buk oraz jesion są tymi gatunkami drewna, które idealnie nadają się do produkcji podłóg. Ich estetyka i bardzo dobre właściwości sprawiają, że wykończone nimi wnętrza są przytulne, estetyczne oraz komfortowe w użytkowaniu. Jedną z kolekcji, na którą warto szczególnie zwrócić uwagę jest Nordic Naturals Polska.

Kährs to jeden z najbardziej cenionych producentów podłóg drewnianych. Produkty tej firmy, które dostępne są w salonach Vip Parkiet w Warszawie oraz w Łomiankach. Ich największymi zaletami, oprócz łatwości montażu oraz łatwości pielęgnacji są oczywiście walory estetyczne. Nordic Naturals Polska to kolekcja niezwykle praktycznych i eleganckich podłóg, które idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni, domowym gabinecie czy pokoju gościnnym. Nordic Naturals Polska to podłogi jesionowe oraz bukowe, które charakteryzują się naturalnością, a także szerokimi możliwościami aranżacyjnymi. W skład kolekcji wchodzą takie rodzaje desek, jak:

– Kährs Jesion Kalmar lakier matowy,
– Kährs Buk Viborg olej,
– Kährs Buk Hellerup olej,
– Kährs Buk Hellerup lakier półmatowy,
– Kährs Buk Viborg lakier półmatowy,
– Jesion Kalmar lakier półmatowy,
– Kährs Jesion Gothenburg,
– Kährs Jesion Gotland.

1a

Przede wszystkim naturalność

Nordic Naturals Polska to kolekcja jasnych podłóg. Dzięki przyjemnej kolorystyce oraz zastosowaniu nowoczesnych metod impregnacji podkreślony został naturalny charakter podłóg. Doskonale widać pojedyncze drewniane elementy, ich kolorystykę, przebarwienia, podkreślone jest usłojenie. Głównym zdaniem podłogi jest ekspozycja drewna, jako materiału wykończeniowego.

Dowolność aranżacji

Jasna kolorystyka podłóg z kolekcji Nordic Naturals Polska pozwala praktycznie na nieograniczone możliwości aranżacji. Deski charakteryzujące się jasną kolorystyką naturalnie rozświetlają pomieszczenie, idealnie komponują się z meblami, kolorystyką ścian, dodatkami w postaci kamieni dekoracyjnych. Nordic Naturals Polska to wspaniały sposób na to, aby pomieszczenia, w których codziennie przebywamy były zaaranżowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Parkiety i podłogi drewniane