Kasetony podłogowe drewniane

Kasetony podłogowe drewniane

Moda na podłogi pałacowe wkracza dużymi krokami do Polski. Dębowe kasetony drewniane są eleganckim i ekskluzywnym produktem, który podkreśla oryginalny charakter wnętrza.

Podłogi kasetonowe powstają z powodzeniem w zabytkowych obiektach objętych opieką konserwatora, pałacach, salach balowych, bankietowych czy wnętrzach kamienic ale nie tylko.

Ekskluzywne, pałacowe wzory kasetonów drewnianych stanowią wyrafinowane wypełnienie wnętrza domów a nawet mieszkań.

Klasyczna elegancja oraz oryginalny wygląd kasetonów pałacowych często stają się główną ozdobą całego pomieszczenia a efekt jaki powstaje dzięki niepowtarzalnym wzorom urzeka i zachwyca od pierwszego wejrzenia.

Kasetony drewniane wymagają oczywiście odpowiedniej oprawy w postaci stylistyki całego pomieszczenia, która odpowiednio dobrana wprowadzi harmonię pomiędzy podłogą, meblami oraz dodatkami.

W ofercie firmy Chapel Parket  w kolekcji Basilica znajdziemy aż 10 wzorów takich właśnie kasetonów – (Cross Cassette, Empire, Variance, Etoille, Albert, Versailles, Renaissance, Chantilly, Castel, Chateau).

Jeśli to jednak zbyt mało, dla najbardziej wymagających klientów istnieje możliwość stworzenia własnego, wyjątkowego i niepowtarzalnego wzoru przy pomocy fachowców z firmy Chapel Parket.          

Podłogi z tej serii nie posiadają mikro fazowania dzięki czemu gotowa podłoga wygląda tak, jakby została wykonana z dużego kawałka drewna. Kasetony mają 20 mm grubości i wykonuje się je z litego lub warstwowego drewna dedykowanego na ogrzewanie podłogowe.

Wykończenie kasetonów pałacowych olejem na bazie twardego wosku z dodatkiem związków krzemu podnosi ich odporność na uszkodzenia związane z ich codziennym użytkowaniem oraz pielęgnacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane