Cena chapel parket – dlaczego ta podłoga jest tak piękna?

Cena chapel parket – dlaczego ta podłoga jest tak piękna?

Podłogi drewniane cieszą się stale rosnącą popularnością. Wykorzystywane są zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach: loftach czy apartamentowcach. Mimo faktu, że jest rozwiązaniem droższym (ceny chapel parket są wyższe niż standardowych paneli czy wykładzin) to osoby urządzające wnętrza nie skąpią pieniędzy, gdyż zdają sobie sprawę, że parkiet jest rozwiązaniem nie tylko estetycznym, ale przede wszystkim funkcjonalnym i reprezentacyjnym.

Chapel parket jest rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie jakość i doceniają walory wynikające z posiadania prawdziwej podłogi drewnianej. Cena parkietu chapel jest tylko potwierdzeniem tego, że podłoga spełnia surowe normy jakościowe oraz jest wyborem „na lata”.

Co ma wpływ na ceny chapel parket?

Dobra podłoga musi kosztować. Rozumie to każdy, kto docenia piękno materiału, jakim jest drewno. Chapel parket to wyjątkowa kolekcja podłóg, która przede wszystkim charakteryzuje się staranną selekcją drewna. Należy zwrócić uwagę, że produkt jest całkowicie naturalny, nie powodujący alergii, charakteryzuje się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną i akustyczną. Parkiet jest również odporny na uszkodzenia: ścieranie, zarysowania, plamy i przebarwienia.

Nie bez znaczenia są walory estetyczne podłogi. Szeroka paleta – 33 różnych kolorów oraz 3 rodzajach drewna dębowego daje wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne. Każdy inwestor znajdzie coś dla siebie – stąd taki, a nie inny cennik chapel parket.

Cennik chapel parket – czy inwestować w taką podłogę?

Jeżeli szukasz podłogi, która znacząco zwiększy walory wnętrza oraz podniesie jego prestiż – tak. Jeżeli chcesz podłogi, która mimo upływu lat zachowa swój oryginalny wygląd oraz właściwości mechaniczne – tak. Jeśli kochasz naturalne materiały wykończeniowe – również. Kolekcja podłóg chapel parket to doskonałe deski podłogowe, parkiet tradycyjny, jodełka francuska i węgierska – spełni oczekiwania nawet tych osób, które od podłóg drewnianych oczekują czegoś więcej niż jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane