Baltic Woods – podłogi pisane pięknem

Baltic Woods – podłogi pisane pięknem

Podłoga drewniana jest czymś zupełnie wyjątkowym: można ją traktować nie tylko jako wspaniały sposób na wykończenie wnętrz klasycznych i nowoczesnych, ale również sposób nadawania pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Jednym z najbardziej charakterystycznych trendów jest układanie w domach, mieszkaniach czy pomieszczeniach usługowych podłóg Baltic Woods. Ich popularność wynika przede wszystkim z bardzo dobrej jakości, prostoty montażu oraz niepowtarzalnego wyglądu.

Katalog Baltic Wood – co możemy w nim znaleźć?

Szukając informacji na temat nowoczesnych i przede wszystkim trwałych podłóg drewnianych przeszukujemy strony producentów oraz zapoznajemy się z informacjami i katalogami, które są umieszczone na ich stronach. To bardzo dobre rozwiązanie, gdyż pozwala nie tylko zobaczyć, jak dana podłoga drewniana wygląda, ale również porównać parametry techniczne. Katalog Baltic Wood pozwala wybrać podłogę drewnianą, która będzie trwała i dopasowana ściśle do potrzeb klienta. Spośród szerokiej oferty można wymienić chociażby deskę trójwarstwową Baltic Wood. Jednym słowem – katalog Baltic Woods to wskazówka dla tych, którzy w podłogach widzą coś więcej niż element dekoracyjny wnętrza.

Deska trójwarstwowa Baltic Wood – zalety montażu

Deska trójwarstwowa Baltic Wood jest produktem w 100% naturalnym, dlatego z powodzeniem można ją układać we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. Wygląd tego rodzaju podłogi jest determinowany głównie przez rodzaj drewna, z którego została wykonana. Budowa deski sprawia, że jest ona produktem w najwyższym stopniu trwałym i funkcjonalnym. Deska Baltic Wood składa się z warstwy spodniej (około 1,6 mm.), która stabilizuje konstrukcję, warstwy środkowej (około 8,9 mm.) zwiększającej elastyczność oraz 3,5 milimetrowej warstwy drewna szlachetnego. Wierzchnia warstwa jest odpowiednio przygotowana, zabezpieczona wysokiej klasy olejem lub lakierem. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania klientów. Więcej informacji można znaleźć w katalogu Baltic Wood.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane