5 powodów, aby zakupić merbau parkiet lakierowany

5 powodów, aby zakupić merbau parkiet lakierowany

Marka Vip Parkiet w swojej ofercie posiada szeroki wybór podłóg z drewna egzotycznego. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza podłogi lakierowane. Są praktyczne, eleganckie i trwałe. Inwestorzy chętnie wykorzystują je do aranżacji wnętrz mieszkalnych i usługowych.

Podłoga ma zasadniczy wpływ na jakość wykończenia wnętrza. Oprócz ścian to największa powierzchnia, którą musimy w sposób elegancki i praktyczny zaaranżować. Marka Vip Parkiet od wielu lat w tym pomaga oferując różnego rodzaju deski, począwszy od litych, a skończywszy na trójwarstwowych. Ciekawym i godnym uwagi rozwiązaniem jest zastosowanie wielowarstwowej podłogi Merbau Lakierowany. Jest co najmniej 5 powodów, aby się zdecydować na mebrau parkiet lakierowany.

Merbau – drewno twarde i praktyczne

Merbau to zdecydowanie jedno z najlepszych materiałów do produkcji podłóg. Ma doskonałe właściwości mechaniczne, co pozwala na łatwą obróbkę. Zdecydowanie warto pamiętać o tym, że jest ono dużo bardziej twarde od tradycyjnego drewna dębowego. Merbau parkiet będzie zatem rozwiązaniem „na lata”.

Szerokie możliwości aranżacyjne

Wygląd podłogi bezpośrednio przekłada się na wygląd całego pomieszczenia. Deska, która traci kolorystykę, ugina się, są na niej widoczne zarysowania czy zbyt mocno odbija światło nie jest dobrym rozwiązaniem i utrudnia aranżację. Merbau parkiet to mieszanka barw i dekorów, które są praktyczne i pasują praktycznie do wszelkiego rodzaju kolorów farb i dekoracji.

Do pomieszczeń nasłonecznionych

Merbau parkiet może być wykończony lakierem matowym lub półmatowym. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu deska bez problemu może być ułożona w dużych, mocno nasłonecznionych pomieszczeniach. Ciemniejsza kolorystyka deski idealnie wkomponuje się w całość aranżacji, zwiększając jej praktyczność. Zastosowanie lakieru matowego i półmatowego pozwoli korzystać z pomieszczenia w sposób komfortowy (brak denerwującego odbijania światła).

Ciekawa kolorystyka

Merbau parkiet lakierowany jest podłogą estetyczną. Kompozycja ciekawych barw (brąz, beż, biel, czerń, czerwień oraz wiele innych) w połączeniu z nowoczesnymi, ekologicznymi lakierami pozwala aranżować indywidualne wnętrza oraz dobierać rozwiązania bez obaw o utratę wyglądu.

Na ogrzewanie podłogowe

Plusem merbau parkiet jest możliwość montażu na ogrzewanie podłogowe. Metoda klejenia pozwala na zachowanie oryginalnych właściwości deski przez wiele lat. Pod wpływem temperatury deska nie wypacza się i nie zmienia wymiarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane